Reklama

Reklama

Stylistka "Seksu w wielkim mieście" krytykuje Cynthie Nixon. Praca z nią to koszmar!

Patricia Field to stylistka, która odpowiadała za stworzenie kultowych stylizacji bohaterek „Seksu w wielkim mieście”. Jak się okazuje, nie wspomina najlepiej współpracy z gwiazdami produkcji. Kostiumolożka w najnowszym wywiadzie ujawniła, że szczególnie dużym utrapieniem były żądania Cynthi Nixon. Okazuje się, że aktorka notorycznie ingerowała w pracę stylistki, choć nie ma o modzie zielonego pojęcia.

Jak się właśnie okazało, Patricia Field  nie wspomina najlepiej współpracy z aktorkami, które w "Seksie w wielkim mieście" zagrały główne role. W wywiadzie udzielonym "The Sunday Times" kostiumolożka ujawniła, że gwiazdy produkcji wysuwały nierealne żądania i notorycznie wkraczały w jej kompetencje. Choć ze względu na inne zobowiązania zawodowe Field nie mogła wziąć udziału w kontynuacji serialu, chętnie służyła radą swojej następczyni, Molly Rogers. Oberwało się zwłaszcza serialowej Mirandzie Hobbes.Nixon jak dotąd nie odniosła się do krytycznych uwag dawnej współpracownicy.

Kontynuacja serialu wywołuje kontrowersje. Dlaczego?

Wyczekiwanej kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" od początku towarzyszą kontrowersje. Kilka miesięcy temu fani z żalem przyjęli wiadomość, iż wcielająca się w Samanthę Jones Kim Cattrall nie zgodziła się dołączyć do obsady "I tak po prostu". Powodem jej rezygnacji z udziału w serialu miał być trwający od lat konflikt z Sarah Jessicą Parker. Widzom nie spodobało się również zakończenie pierwszego odcinka, w którym ukochany Carrie, Mr Big, umiera na zawał serca po wyczerpującym treningu na rowerze stacjonarnym. 

Reklama

Największe jak dotąd oburzenie wywołał jednak skandal z udziałem odtwórcy roli Biga. Chris Noth został oskarżony przez kilka kobiet o gwałty i napastowanie. Aktor kategorycznie zaprzeczył stawianym mu zarzutom.

***

Przeczytaj również: 

Kolejne oskarżenia o napaść seksualną! 

Chris Noth pod ostrzałemMetamorfozy Sarah Jessiki Parker: Te fryzury przeszły do historii


Zobacz również: 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: 'Seks w wielkim mieście' | Cynthia Nixon | I tak po prostu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy