Reklama

Reklama

Stylizacje 61-latka hitem Instagrama!

Mark Brian prowadzi całkiem przeciętne życie 61-letniego inżyniera. To kochający mąż, dziadek czwórki wnuków, trener miejscowej drużyny piłkarskiej i... gwiazda Instagrama! Czym przyciągnął fanów?

Obserwuje go już ponad 380 tysięcy internautów, a popularność jego profilu rośnie z dnia na dzień.

Czym wzbudził zainteresowanie? Przede wszystkim niezwykłym zamiłowaniem do niektórych części damskiej garderoby. Mark uwielbia nosić damskie obuwie i zakłada do niego, a jakże, spódniczki.

To nie jest to, co myślicie. Mark nie odkrył swojej drugiej natury, nie uważa się za kobietę, ani osobę niebinarną. Po prostu stwierdził, że jak mężczyzna też może zakładać szpilki i spódniczki, bo... dlaczego nie?

"Jestem heteroseksualnym żonatym facetem, który kocha Porsche, piękne kobiety, a szpilki i spódnice włączył do swojej codziennej garderoby" - napisał na swoim profilu.

Reklama

Mark, który jest z pochodzenia Amerykaninem, mieszka w Niemczech. Wyrobił sobie specyficzny styl. Nie żongluje męskimi i damskimi częściami garderoby, jak popadnie. Góra jest zawsze męska. Kobiece ciuszki dominują od pasa w dół.

Mark twierdzi, że wszystko zaczęło się lata temu, kiedy spotykał się z kobietą znacznie od siebie wyższą. Wpadł wtedy na pomysł, by różnicę wzrostu zniwelować za pomocą szpilek. Później nastąpiła kolej na zainteresowanie spódnicami.

Kiedy poznał swoją obecną żonę, miał już skompletowaną  całkiem sporą kolekcję damskiej garderoby. Kobieta zaakceptowała upodobania modowe swojego wybranka. Gorzej ma się sprawa z jego rosnącą popularnością w mediach społecznościowych.

Jakieś pięć lat temu Mark postanowił "wyjść z szafy", a raczej zaprezentować zawartość swojej szafy światu. Swoje oryginalne stylizacje nosił już nie tylko po domu, ale zaczął wychodzić w nich do pracy.

Wzbudziło to oczywiście nie małą sensację. Ludzie zatrzymywali się i oglądali za nim.

Mark twierdzi, że jest w takim wieku, że nie obchodzi go co myślą inni. Nie wykluczone jednak, że to właśnie zainteresowanie jakie wzbudził sprawiło mu przyjemność i zainspirowało do aktywnej działalności w mediach społecznościowych.

Mark Brian ubiera się tak, jak lubi, ale chce by jego działalność była również swego rodzaju przekazem dla młodych ludzi. Zależy mu na tym by nie wstydzili się oni tego, kim są i dokonywali własnych wyborów w zgodzie z sobą.

Czytaj też:

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Paloma Elsseser. Rewolucja w modelingu

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: moda | mężczyzna w szpilkach | Mark Brian

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy