Reklama

Reklama

Szczęśliwe chwile Agnieszki Kaczorowskiej

W czasach, kiedy cierpimy z powodu nadmiaru złych wiadomości, dobrze jest zwrócić uwagę na osoby, które pokazują jaśniejszą stronę życia. Agnieszka Kaczorowska-Pela ze swoimi fanami w mediach społecznościowych dzieli się tym, co najlepsze.

Agnieszka Kaczorowska-Pela zamieściła na Instagramie zdjęcia z pięknej sesji ciążowej i dodała wzruszający wpis dotyczący jej relacji z mężem. Według tancerki są one wyjątkowe i stanowią coś więcej niż miłość.

Oto, jak gwiazda ujęła swoje odczucia: "Cudowna jest ta świadomość, że obok mnie jest najbardziej odpowiedni mężczyzna... że to coś więcej niż miłość czy zakochanie... to przeznaczenie, to szczęście, które tworzymy... to coś wielkiego i pięknego...z każdym dniem to coś mocniejszego".

Rzeczywiście na zamieszczonych zdjęciach widoczna jest atmosfera czułości, fascynacji i miłości. Fani są zachwyceni relacją jaka łączy parę i sposobem, w jaki Agnieszka Kaczorowska dzieli się swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami. W komentarzach pojawiło się wiele życzeń szczęścia a także gratulacji.

Reklama

Można zauważyć, że dla Agnieszki Kaczorowskiej jest to czas szczególny. Macierzyństwo i rodzina są dla niej bardzo ważne, co często podkreśla w swoich wpisach. Z wielką uwagą podchodzi do swojej roli matki. Ma także sporo przemyśleń dotyczących ciąży.

 Ze swoimi fanami podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi różnicami między przeżywaniem pierwszej i drugiej ciąży.

"Druga ciąża... kompletnie odmienna od pierwszej... inne samopoczucie, inne potrzeby... szybciej rosnący brzuszek, szybciej przychodzą kolejne etapy... w ogóle czas płynie szybciej... Nie ma czasu na celebrację każdego miesiąca i każdego ruchu Maluszka... to wszystko co już znane nie wzbudza takiej ekscytacji...  No i koncentracja gdzieś indziej - głównie na istocie biegającej dookoła nas i krzyczącej "Mamo/Tato, proszę tam!" Zastanawia mnie jak ta nasza uwaga się podzieli..." - napisała gwiazda.

Wszystko wskazuje jednak na to, że rodzicielstwo jest dla Agnieszki Kaczorowskiej tak ważną częścią życia, że z pewnością znajdzie w sobie uwagę, którą będzie mogła obdzielić dwoje maluszków.

Czytaj też:

Katarzyna Bosacka o najbardziej niezwykłym polskim owocu!

Emily Ratajkowski opublikowała zdjęcia z porodu!

Była najbardziej rozchwytywaną modelką bielizny. Teraz nosi "szczęśliwy rozmiar"

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy