Reklama

Reklama

Szokujące kulisy rozstania Shakiry i Pique. Gwiazda boi się o dzieci

Shakira i piłkarz FC Barcelony Gerard Pique oficjalnie ogłosili swoje rozstanie w czerwcu. Od tego czasu wokalistka nie komentowała relacji z byłym partnerem. Gwiazda w rozmowie z „Elle” po raz pierwszy opowiedziała o zakończeniu długoletniego związku. "To chyba najmroczniejszy okres w moim życiu" – przyznała gorzko.

To rozstanie zdziwiło wielu. Wydawali się idealną parą

Kolumbijska piosenkarka i piłkarz FC Barcelony poznali się w 2010 roku, gdy Shakira kręciła klip do piosenki "Waka Waka", hymnu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010. Podobno urodziwa i o dziesięć lat starsza gwiazda od razu wpadła w oko utalentowanemu, młodemu sportowcowi. Niedługo później zaczęli oficjalnie się spotykać.

Shakira i Pique nigdy nie wzięli ślubu. Doczekali się jednak  dwóch synów. Przez lata wspólnie wychowywali 9-letniego Milana i 7-letniego Sashę. Wydawało się, że tworzą zgrany zespół i kochającą  się rodzinę.   

W czerwcu o piłkarzu FC Barcelony zrobiło się głośno. Sportowiec był oskarżany o liczne romanse. Shakira początkowo milczała, jednak po jakimś czasie w mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie pary. Kolumbijska piosenkarka i Gerard Pique po ponad 12 latach postanowili zakończyć  związek. "Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy za zrozumienie" - zaznaczyli.

Reklama

Zobacz również: Nie do wiary, co Pique wyrabia z nową partnerką. "Shakira jest zdruzgotana"

Shakira zabiera głos po praz pierwszy od rozstania. Mówi o dzieciach

Od informacji o rozstaniu gwiazdorów minęły już ponad trzy miesiące. Shakira postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o tym,  jak czuje się po zakończeniu relacji. W rozmowie z "Elle" przyznała, że był to dla niej wyjątkowo trudny czas. "Czasami czuję, jakby to wszystko było tylko złym snem" - zaznaczyła.

Shakira zaznaczyła, że rozstanie bardzo na nią wpłynęło. "To chyba najmroczniejszy okres w moim życiu" - przyznała. Podkreśliła, że gdy urodziły się dzieci, musiała zrezygnować z wielu muzycznych planów, by zająć się domem. Chciała  wspierać męża w karierze sportowej, dlatego zgodziła się na liczne kompromisy.

I dodała: "Jako piłkarz chciał grać, zdobywać osiągnięcia, a ja musiałam być dla niego wsparciem. Jedno z nas musiało się poświęcić".

Zobacz również: Złe informacje o stanie Shakiry po tym, co wyprawia Pique. Konieczna pomoc

Piosenkarka w rozmowie z "Elle" przyznała, że chociaż jest jej trudno, stara się nie okazywać słabości. Chce w ten sposób chronić dzieci. Shakira w podkreśliła, że synowie są dla niej najważniejsi. Milan i Sasha bardzo przeżywają rozstanie rodziców.

Ochronę dzieci utrudniają gwieździe fotoreporterzy, którzy nie dają jej spokoju. "Poza domem nie ma miejsca, gdzie ja i dzieci możemy się przed nimi schować" - zdradziła piosenkarka. Przyznała, że w mieszkaniu także nie czuje się komfortowo i bezpiecznie, ponieważ paparazzi od czasu głośnego rozstania koczują pod jej drzwiami. 

Zobacz również: Czołowa tenisistka wspiera Shakirę po rozstaniu z Pique. Wyjątkowe słowa

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique | Shakira i Gerard Pique

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy