Reklama

Reklama

Tak będą wyglądać dzieci Meghan i Harry’ego?

Pobrali się 19 maja i od chwili ślubu patrzy na nich cały świat. Każdy krok księżnej Meghan i księcia Harry’ego elektryzuje brytyjskie media do tego stopnia, że jeden z tamtejszych dzienników zwizualizował, jak mogłyby wyglądać dzieci książęcej pary.

Harry i Meghan są dopiero dwa tygodnie po ślubie i nic nie wiadomo na temat ich planów, co do powiększenia rodziny. Mimo to brytyjski dziennik The Sun poprosił specjalistów, by stworzyli wizualizację, jak mogłyby wyglądać książęce dzieci.

Amerykański biegły sądowy podjął się zadania. Porównywał i oglądał setki zdjęć książęcej pary. Jego zdaniem córka Meghan i Harry’ego odziedziczy urodę po mamie, będzie mieć podobne rysy twarzy, ten sam kolor włosów, brwi i oczu. W jego wizualizacji widać również, że dziewczynka może odziedziczyć uśmiech po swoim ojcu. Syn ma więcej cech odziedziczonych po księciu Harrym, jednak jego włosy mają barwę nieco ciemniejszą niż płomienny odcień znanego taty.

Reklama

Niektórzy fani rodziny królewskiej sądzą, że Meghan może już teraz być w ciąży. Miałaby o tym świadczyć jej nieco za duża suknia ślubna pognieciona w okolicy brzucha. Inni sądzą, że jest to mało prawdopodobne. Kilka dni później widziano księżną Meghan w dopasowanej w talii sukience. 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy