Reklama

Reklama

Tak Katarzyna Cichopek dba o sylwetkę. Gwiazda zdradza swój sekret

Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że miała w swoim życiu „gorsze momenty”, jeśli chodzi o aktywność fizyczną. W najnowszym wywiadzie gwiazda TVP zdradziła jak dba o swoje zdrowie i co robi, aby zachować szczupłą figurę. Aktorka i prezenterka zdradziła, że ma tendencję do przybierania na wadze. Jak udaje się jej temu zaradzić? Cichopek zdradziła swój sekret.

Katarzyna Cichopek od dłuższego czasu inspiruje polskie kobiety - czy to w kwestii stylizacji, czy to w kwestii dbania o sylwetkę. Na swoim Instagramie zgromadziła pokaźne grono obserwatorów, z którymi chętnie dzieli się swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym. W ostatnim czasie prawdziwą furorę w sieci robiły letnie stylizacje prezentowane przez gwiazdę TVP.

Sprawdź: Katarzyna Cichopek pokochała te sukienki. To prawdziwe hity tego lata!

Reklama

Tak Katarzyna Cichopek dba o sylwetkę

Prowadząca program "Pytanie na śniadanie" jest zapracowaną kobietą - łączy karierę w telewizji z opieką nad dziećmi. Cichopek znajduje jednak czas na to, by zadbać o swoją sylwetkę. Dzięki regularnym treningom, może się pochwalić zgrabną figurą.

W rozmowie z "Faktem" prezenterka przyznała, że szczupła sylwetka to efekt ciężkiej pracy. Zdradziła również, że miała w życiu gorsze momenty. Gwiazda bez owijania w bawełnę przyznała, że ma predyspozycje do przybierania na wadze.

- Od dwóch lat powróciłam do intensywnych treningów, jestem w tym konsekwentna. Daje mi to wiele radości. Dobrze mi to robi psychicznie, a dopiero później fizycznie. I nie chciałabym tego zaprzestać - powiedziała Katarzyna Cichopek w rozmowie z "Faktem".

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Cichopek: "Figura nie zrobi się od siedzenia na kanapie"

Gwiazda dodała, że "nic nie dzieje się samo, a figura nie zrobi się od siedzenia na kanapie".

- Choć niektórzy mają ją zapisaną na poziomie genetycznym, ja do tych osób nie należę. Od dziecka byłam aktywna. Ale miałam swoje wzloty i upadki, jeśli chodzi o uprawianie sportu. To było też wygenerowane moim doświadczeniami życiowym. Kiedy byłam w ciąży, później karmiłam piersią, odpuszczałam sobie tego typu wysiłek fizyczny, bo skupiałam się na czymś innych - przyznała w "Fakcie".

Efekty zdrowego stylu życia Katarzyny Cichopek widać na Instagramie. Gwiazda zachwyca nienaganną sylwetką, podkreślając ją pięknymi stylizacjami.

***

Zobacz również:

Najlepszy kolor na lato? Biel! Katarzyna Cichopek zadała szyku

Jak nosić czerń w lecie? Katarzyna Cichopek inspiruje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | zdrowy styl życia | szczupła sylwetka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy