Reklama

Reklama

Tak wolny czas spędza Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska znana jest z aktywnego wypoczynku. Podczas pandemii chętnie zamienia szpilki na sportowe buty. I w towarzystwie czworonogów udaje się na spacer.

Ciepła czapka, puchowa kurtka i dobry humor. Ostatnio aktorka coraz chętniej pozuje do zdjęć bez makijażu. Inne rzeczy są ważne. Chwile spędzone z rodziną na spacerach w towarzystwie czworonogów stały się niemal codziennym rytuałem aktorki. W lesie można poczuć się swobodnie! Aktorka bez maseczki w pełni oddaje się szaleństwom. 

Może ktoś z was spotkał Kożuchowską podczas jazdy na sankach z synem? Choć aktorka nadal chroni wizerunek dziecka, można zauważyć, że chłopiec rośnie jak na drożdżach. Czas spędzony z bliskimi jest bezcenny. To chyba jeden z nielicznych plusów pandemii. Małgorzata Kożuchowska najlepiej podsumowała to w opisie pod zdjęciem. 

Reklama

"Proszę Pani, niech się pani nie wygłupia....to nie chodzi o serduszka, kwiatuszki czy balon... Tu chodzi o miłość. Codziennie. Love. Grey! P.S. Może też być smaczek, to też jest bardzo ważne"- napisałą na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | PSY (Park Jae-Sang) | spacer | aktorka | Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy