Reklama

Tak wygląda córka „Jasia Fasoli”. Odziedziczyła nietypową urodę po ojcu?

O tym, jak będzie wyglądać, internauci spekulowali od lat. Starsza córka Rowana Atkinsona, słynnego „Jasia Fasoli” ma już 27 lat. Jak wygląda córka brytyjskiego aktora i komika? Cóż, Lily Atkinson wyrosła na prawdziwą piękność.

Jak dwie krople wody - tego z pewnością nie można powiedzieć o córce Rowana Atkinsona, słynnego "Jasia Fasoli". Jego starsza córka Lily ma już 27 lat.

Tak wygląda córka "Jasia Fasoli"

Internauci od lat spekulowali, czy dziewczyna odziedziczy po tacie charakterystyczną urodę. Zwłaszcza, że córka Atkinsona w dzieciństwie wystąpiła u boku ojca w filmach takich jak "Wakacje Jasia Fasoli" i w filmie "Johnny English Reaktywacja". Z kolei w 2004 roku wystąpiła w filmie "Ząb" opowiadającym o Zębowej Wróżce.

Niestety, w sieci nie brakowało złośliwości - kwestia urody córki Atkinsona stała się nawet tematem ironicznych memów. 27-letnia Lily próbowała swoich sił jako wokalistka, modelka i kompozytorka. 

Reklama

Pierwszy album córki Atkinsona ukazał się w 2018 roku i nosił tytuł "Lily Sastry". W 2016 roku spróbowała burleski - zadebiutowała w klubie "The Pheasantry" z programem, który okazał się sukcesem.

Lily Atkinson jest członkinią elektronicznego duetu Ilivati. W 2022 roku opublikowała singiel "Enough".

Zobacz również: 

Anna Popek publikuje gorące zdjęcia z Meksyku. Fani nie mogą oderwać wzroku

Garderoba Meghan Markle jest warta fortunę. Oto, ile kosztują ich stylizacje

Rowan Atkinson. Nie tylko Jaś Fasola

Rowan Atkinson to brytyjski aktor i komik, któremu popularność przyniosła rola Jasia Fasoli. Aktor wcielał się w rolę małomównego, dziecinnego mężczyzny, który ciągle wpadał w tarapaty.

Chociaż zasłynął dzięki tej roli, występował również w innych kultowych produkcjach. Za taką można z pewnością uznać filmy "To właśnie miłość" i "Cztery wesela i pogrzeb", gdzie wcielił się w rolę ojca Geralda. Oprócz tego pojawił się w serialu "Cienka Niebieska Linia".

W latach 1995-2015 żoną Atkinsona była charakteryzatorka z BBC Sunetra Sastry. Para ma dwójkę dzieci - obecnie 27-letnią Lily i 29-letniego Benjamina. Małżeństwo jednak nie przetrwało. Powodem rozpadu związku miał być romans aktora z komiczką Louise Ford. W 2017 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Isla Atkinson.

Po rozwodzie rodziców Lily Atkinson przyjęła nazwisko matki. A jeśli chodzi o urodę - można stwierdzić, że odziedziczyła ją właśnie po niej.

Zobacz również: Kobiety pokochały tę grzywkę. Taką samą ma "Emily w Paryżu"

Rowan Atkinson. Najbogatszy komik świata

Rowan Atkinson to jeden z najzamożniejszych komików na świecie. Jego majątek jest szacowany na prawie 60 milionów dolarów. Jego wielką pasją są samochody. W swojej posiadłości w hrabstwie Oxfordshire zgromadził sporą kolekcję sportowych samochodów, w której znajdują się m.in. Bugatti czy Aston Martin.

***

 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy