Reklama

Reklama

Tak żyje dziś Izabella Scorupco. Jak w bajce!

Izabella Scorupco, jedyna polska "dziewczyna Bonda" i jedna z najpiękniejszych Polek zniknęła jakiś czas temu z wielkiego ekranu i pierwszych stron gazet. Gwiazda, która mieszka w Stanach Zjednoczonych skupiła się na życiu prywatnym i rzadko udziela się publicznie. Co dziś słychać u niezapomnianej Heleny z "Ogniem i mieczem"?

Izabella Scorupco urodziła się w Białymstoku, ale po rozwodzie rodziców, w 1978 roku przeprowadziła się wraz z matką do Bredangu, na przedmieścia Sztokholmu. W wieku 17 lat została zauważona przez szwedzkiego reżysera Staffana Hildebranda, który zaangażował ją do melodramatu "Nikt tak nie kocha jak my". 

Kariera Izabelli Scorupco nabrała rozpędu w 1995 roku, kiedy to wcieliła się w rolę Natalii Simonowej w 17. filmie o przygodach Jamesa Bonda - "Golden Eye" z Pierce'em Brosnanem. Aktorka znana jest także z roli Heleny Kurcewiczówny w adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. 

Reklama

W kolejnych latach Scorupco pojawiała się w takich produkcjach jak "Granice wytrzymałości" w 2000 roku czy Władcy ognia" w 2002 roku z Christianem Bale'm i Matthew McConaugheyem w rolach głównych. 

Równolegle do kariery aktorskiej, Scorupco rozwijała także karierę modelki. Jej zdjęcia pojawiały się w tak prestiżowych magazynach jak "Vogue", "Elle" czy "Glamour". Gwiazda ma na koncie także przygodę z muzyką, która jest jej wielką pasją. 

Głośno było także o życiu prywatnym Izabelli Scorupco, która 14 lipca 1996 roku wyszła za mąż za hokeistę Mariusza Czerkawskiego, z którym ma córkę Julię. Para rozstała się jednak w 1998 roku, a pięć lat później aktorka poślubiła amerykańskiego PR-owca Jeffreya Reymonda, z którym ma syna Jacoba Martina. To małżeństwo także nie przetrwało i już w 2015 roku Scorupco znów była singielką. Co słychać u niej w 2022 roku?

Zobacz również: Izabella Scorupco zatrzymała czas? Zachwyca na nowych fotkach!

Tak żyje dziś Izabela Scorupco. Czas się dla niej zatrzymał?

Izabella Scorupco mieszka obecnie w Los Angeles i znów jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda w 2019 roku wyszła za mąż za szwedzkiego biznesmena Karla Rosengrena i regularnie wrzuca na Instagrama zdjęcia z ukochanym. 

Fani zauważają, że jedyna polska "dziewczyna Bonda" wciąż zachwyca perfekcyjną sylwetką i młodym wyglądem. Gdy jakiś czas temu, wrzuciła zdjęcie ze swoją córką, można było odnieść wrażenie, że pozuje na nim z siostrą!

Izabella Scorupco kocha Los Angeles, ale regularnie pojawia się także w Szwecji, z którą wciąż jest związana zawodowo. Z radością wraca jednak do swojej amerykańskiej posiadłości, urządzonej z gustem, pełnej bujnej roślinności i przestrzeni. Trzeba przyznać, że polska aktorka dobrze wykorzystała swoją szansę i spełniła swój amerykański sen!

***

Zobacz również:

Sylwia Bomba poprawiła wygląd. Kopia Kim Kardashian?

Agnieszka Kotońska schudła 30 kilogramów. Pomógł jej ten przepis!


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy