Reklama

Tik Tok opanowały „syreny”. Doradzają kobietom, jak wyzwolić mroczną energię

Tik Tokowe femme fatale nadchodzą! Część użytkowniczek popularnej platformy określa się mianem syren. Skąd ten pomysł? Chodzi o przekazywanie innym kobietom rad, jak mogą wyzwolić w sobie mroczną energię, kobiecą energię. – Aby uwodzić, nie musisz być atrakcyjna– twierdzą użytkowniczki Tik Toka.

"Syreny" z Tik Toka. Kim są?

Długie rzęsy, ciemny eyeliner, czerwona szminka na ustach. Zmysłowość i niedostępność, odpowiednia wymowa i pewność siebie. Kobiety określające się mianem "syren" opanowały Tik Toka. Użytkowniczki popularnej platformy postanowiły podzielić się z innymi kobietami radami, które pomogą im w znalezieniu odpowiedniego mężczyzny i zdobyciu pewności siebie. W tym celu zachęcają, by te... wyzwoliły w sobie mroczną, kobiecą energię.

Jak to zrobić? Na liście znalazło się m.in. odpowiednia wymowa, chodzenie z podniesioną głową, wkładanie butów na obcasie, używanie eyelinera, charakterystyczne perfumy i praktykowanie pozytywnych afirmacji. Tych ostatnich na Tik Toku z pewnością nie brakuje.

Reklama

Na liście idolek tiktokerek znalazły się m.in. Megan Fox, Angelina Jolie, Rihanna, Bella Hadid, Lana del Rey czy Alexa Demie znana z serialu "Euforia".

Zobacz również: "Zdradziłam na wakacjach i dobrze się z tym czuję. Powinnam powiedzieć partnerowi?" [LIST]

Nowy trend na Tik Toku, czyli "syreny" radzą

"Syreny" to kolejne dość niezwykłe zjawisko na Tik Toku. Co dziwne, porady te biją w ostatnim czasie rekordy popularności. Tik Tokowe femme fatale radzą innym użytkowniczkom, aby zaczęły podejmować działania, dzięki którym będą bardziej pewne siebie i atrakcyjniejsze dla mężczyzn. Co zatem radzą tiktokerki? Oto kilka "złotych wskazówek", tzw. "maneater tips".

  • Nie dawaj mu siebie w 100 procentach, nieważne w jakiej kwestii,
  • Udawaj głupiutką, jeśli czegoś potrzebujesz. Oni uwielbiają mieć "moment bohatera",
  • Używaj języka ciała i nie trać nad sobą panowania,
  • Jeżeli ktoś kłamie, patrz na niego i nie mów nic, dopóki nie zacznie mówić prawdy,
  • Spraw, by czuli się przy tobie komfortowo. Wtedy zaczną się dzielić z tobą swoimi sekretami.

Zobacz również: To anielskie imię zyskuje na popularności. Rodzice nazywają tak córki coraz częściej

"Syreny" i mroczna strona uwodzenia

To nie koniec "porad". "Syreny" dzielą się również "mrocznymi sztuczkami pomagającymi w uwodzeniu". Oto one:

  • Powiedz mu, że nie możecie być razem (dokona niemożliwego, by z tobą być),
  • Powiedz mu, że o nim śniłaś, ale nie zdradzaj, o czym był ten sen,
  • Utrzymuj kontakt wzrokowy, dopóki on go nie przerwie (nie możesz tego zrobić ty),
  • Zadzwoń do niego nagle w środku nocy,
  • Pamiętaj, że aby uwodzić, nie musisz być atrakcyjna.

To oczywiście tylko niektóre z porad zawartych w różnych nagraniach na Tik Toku. A tych pojawiło się w ostatnim czasie mnóstwo!  

Zobacz również: Maryja pokazała jej przyszłość. Co zobaczyła Mirjana Soldo?

"Syrenie" sztuczki i manipulacja? Internauci podzieleni

Nagrania, które stały się viralami mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Niektóre z użytkowniczek zwracają uwagę, że "porady" wcale nie pomogą w stworzeniu zdrowej relacji z partnerem, bo opierają się na kłamstwie i sztuczkach. 

Jeden z filmików namawia nawet do tego, aby manipulować mężczyzną do tego stopnia, by zaczął mieć na naszym punkcie obsesję. Punktem wyjścia tej "rady" jest to, by nie pozwolić mu, aby złamał nam serce. Tutaj niektóre użytkowniczki przyznały autorce nagrania rację. "Dokładnie tak! Po co ma marnować nasz cenny czas?".

Na Tik Toku pojawił się również wątek tzw. "syreniego spojrzenia". Użytkowniczki pokazują, jak odpowiedni makijaż może je wzmocnić i być wabikiem na mężczyzn. I tutaj podobnie - zdania internautów są podzielone.

***

Zobacz również: 

 

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: trend tiktoka | uwodzenie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama