Reklama

Reklama

Tomasz Zarzycki. Wybrano Mistera Polski

O ten tytuł, w Teatrze Capitol w Warszawie, walczyło siedemnastu finalistów. Bezkonkurencyjny okazał się reprezentant województwa łódzkiego - Tomasz Zarzycki. Kim jest nowy Mister Polski?

Zeszłoroczny Mister Polski, Jakub Kucner, pożegnał się wczoraj z tytułem najpiękniejszego mężczyzny i  przekazał go  Tomaszowi Zarzyckiemu.
W jury konkursu zasiadały m.in.: Majka Jeżowska, Julia Wróblewska czy Paula Tumala.

Podczas gali finałowej jury i widzowie mogli obserwować finalistów w kilku prezentacjach, zarówno w garniturach, strojach sportowych, jak i spodenkach oraz bokserkach sportowych. Zdaniem pań, Tomasz Zarzycki zdeklasował szesnastu konkurentów. 

Reklama

Kim jest nowy Mister Polski?

Jego miastem rodzinnym jest Łódź. To tu w 2018 roku zdobył tytuł Mistera Ziemi Łódzkiej i ten region reprezentował podczas ogólnopolskich wyborów w Teatrze Capitol w Warszawie. 

Choć najpiękniejszy mężczyzna w Polsce studiował logistykę, od lat pracuje jako model. W świecie modelingu czuje się jak ryba w wodzie; to dobrze, bo teraz na jego barkach spocznie obowiązek reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej. Jednak z tym wysportowany 26-latek nie powinien mieć problemu. 

Życie bierze za rogi

Nowy Mister Polski to zodiakalny Byk. Uwielbia podróże, interesuje się motoryzację  Relaksuje się przy muzyce i dobrej książce. 

Jego konto na Instagramie obserwuje obecnie około jedenaście tysięcy osób, ale po wczorajszym ogłoszeniu wyników ta liczba z pewnością będzie się zmieniać. 

Na swoich kontach w mediach społecznościowych Zarzycki chętnie umieszcza relacje z sesji i bankietów, nie brakuje też zdjęć odsłaniających wysportowane ciało łodzianina. Życie prywatne Mister Polski zarezerwował dla siebie. Choć nie ukrywa, że gotowanie i sport ekstremalne to jego pasje. Czynnie uprawia snowboard i wakeboard.

Na podium obok łodzianina znaleźli się także: Michał Grudzień - drugi Mister Polski, a także Marcin Moczulski - pierwszy Wicemister.

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mister Polski | Tomasz Zarzycki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy