Reklama

W końcu pokazała swoje wymarzone mieszkanie

Znana architektka wnętrz zaprojektowała sobie mieszkanie, które właśnie urządza.

Pracą nad nim pochwaliła się na Instagramie, publikując zdjęcia. Natomiast na InstaStory oprowadziła swoich fanów po każdym jego pokoju.

- Odwlekałam pokazanie Wam projektu mojego nowego mieszkania, bo cały czas był nieskończony. I nadal taki jest, ale już się pogodziłam z tym stanem. Na IS macie dłuuuugaśną gadułę - zakomunikowała Szelągowska na swoim profilu.

- Jest duże i piękne, ma mnóstwo okien. Kuchnia będzie w kolorze granatowym z różem na ścianie i do tego złote dodatki - ciągnęła swoją opowieść na InstaStoty. - Ważną rzeczą jest, by połączyć funkcjonalność z designem. Jeśli chodzi o salon - zawsze chciałam mieć w domu wewnętrzne rolety. To było moje marzenie i postanowiłam je spełnić w tym mieszkaniu - kontynuowała Szelągowska.

Reklama

- Telewizor jest ukryty, nie lubię, gdy jest to centralny punkt pomieszczenia. Pomiędzy szafkami przechodzi się do pokoju gościnnego, który jest również biurem. W pokoju gościnnym mam duży zbiór superbohaterskich rzeczy. Łóżko jest kontynentalne, ma zagłówek na całą ścianę, będzie je też można rozdzielić na dwa.

- W łazience mamy prysznic, ciemną umywalkę i ziemną toaletę, obok łazienki mam szafę lustrzaną. Jest też miejsce na siedzenie i dużo miejsca na przechowywanie. Pokój mojego syna jest ciemny, a pokój mojej córki jest tajemnicą, bo z Darkiem-Stolarzem kombinujemy. W sypialni mała garderoba, duże łóżko i obraz - dodała szczęśliwa Dorota.


Zobacz również:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama