Reklama

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski naprawdę mają kryzys w związku?

Ostatnio sporo mówiło się o tym, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski naprawdę mają kryzys w związku. Okazało się jednak, że to bzdura. Zdjęcie, które zaraz zobaczycie, rozwieje wszelkie wątpliwości!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zagrali parę w serialu "Rodzinka.pl", ale również w życiu prywatnym połączyło ich silne uczucie.

Zakochani nigdy nie kryli się z tym, że są parą, jednak ostatnio w mediach sporo spekulowało się, że młodzi aktorzy nie są już razem, bo nie publikowali już tyle wspólnych zdjęć na Instagramie co wcześniej. Niektórzy doszukiwali się w tym różnych teorii. 

Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że 21-letnia piękność i jej o rok młodszy kolega z branży nadal są parą, a ich relacja tylko się pogłębia. 

Reklama

Ich fani mogą więc spać spokojnie, bo ostatnio zachwycająca Wiktoria Gąsiewska znów wrzuciła do sieci fotkę, do której zapozowała razem z Adamem Zdrójkowskim. 

Młodzi aktorzy sprawiają wrażenie naprawdę zakochanych! 

Fani Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej nie kryli zachwytu ich uroczym zdjęciem. Fotkę skomentował też sam aktor, dodając wymowne serduszko. 

"ale Ty jesteś szczęściarzem" - stwierdził jeden z fanów, zwracając się do aktora. 

Trudno jest się z tym nie zgodzić, ponieważ Wiktoria Gąsiewska jest przepiękną młodą kobietą! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski | Rodzinka.pl | gwiazdy | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy