Reklama

Włoskie wakacje Moniki Mrozowskiej

Podczas gdy w Polsce króluje jesienna trójca w składzie: chłód, wiatr i deszcz, w Europie wciąż są miejsca, w których można cieszyć się ciepłem i słońcem. Jednym z nich jest Sardynia. To tam spędza właśnie urlop Monika Mrozowska. Zdjęciami z wycieczki pochwaliła się na Instagramie.

Podczas, gdy większości z nas pozostało oglądanie zdjęć i wspominanie tegorocznych wakacji, Monika Mrozowska relaksem rozkoszuje się na żywo. Aktorka wraz z bliskimi spędza właśnie czas we Włoszech. Miłe chwile upływają jej na spacerach po plaży, lekturze, przygotowywaniu posiłków i cieszeniu się piękną pogodą. "Widziałam zdjęcia skąpanej w deszczu Warszawy i zasypanego śniegiem Zakopanego. Tu co prawda już w niektórych sklepach pojawiają się... świąteczne dekoracje, choinki, a niektórzy Włosi chodzą w zimowych kurtkach i szalikach , bo dla nich 20 stopni, to prawie tak, jak dla mnie - 5... ale... jednak... według norm polskich, my dziś tutaj mieliśmy lato i wodę w morzu cieplejszą niż w Bałtyku..." - napisała na Instagramie.

Reklama

Słowom towarzyszyło zdjęcie, na którym aktorka pozuje na plaży, ubrana w czarną, głęboko wyciętą sukienkę. W tle widać morze i bawiące się na plaży dzieciaki. Czego chcieć więcej?

Relaks szczególnie przyda się teraz Monice Mrozowskiej. Aktorka kilka tygodni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. "Powiem Wam tak... jeszcze tyle czasu przede mną w dwupaku, a już mi się trudniej oddycha, trudniej wchodzi po schodach, trudniej ćwiczy jogę (...)" - napisała na Instagramie. "Kumulacja "przesilenie jesienne i ciąża" to nie jest jakaś super ekstra kompilacja, ale... mam pomysł, jak temu zaradzić... Brzucha nie zdejmę, żeby odpocząć, ale... na tę jesienną pogodę mam pomysł".

Czyżby chodziło właśnie o ten październikowy wyjazd? 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama