Reklama

Wybrano najpiękniejszą Polkę. Kim jest Miss Polski 2024?

W Nowym Sączu trwa Festiwal Piękna. Jednym z najważniejszych wydarzeń, które znalazły się w programie imprezy, jest finał konkursu Miss Polski 2024. W tym roku tytuł otrzymała Kasandra Zawal z województwa wielkopolskiego. Jubileuszowej, 35. edycji imprezy przyświecało hasło „Historia i nowoczesność. Mądra kobiecość w parze z prezencją”

 Wybrano Miss Polski 2024

Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki podczas jubileuszowego widowiska stanęły 32 finalistki. Każde województwo reprezentowały dwie kandydatki, a o przyznaniu nagrody zdecydowało jury, w którym zasiadły m.in.: Izabela Janachowska, Ewa Wachowicz, Milena Krawczyńska oraz Angelika Jurkowianiec.

Korona trafiła do Kasandry Zawal z Wielkopolski. Kim jest dziewczyna, uznana za najpiękniejszą Polkę?

Kasandra Zawal pracuje dla jednego z dużych koncernów mediowych o lifestyle’owym profilu.  Jest aktywna w mediach społecznościowych, na Instagramie, chętnie dzieli się nie tylko zdjęciami, dotyczącymi udziału w konkursie, ale też kadrami z codziennego życia. Na ich podstawie można wnioskować, ze w wolnym czasie podróżuje, a jej hobby jest muzyka.

Reklama

Pozostałe uhonorowane uczestniczki konkursu to:

Weronika Kietlińska  - I wicemiss

Zuzanna Śladowska - II wicemiss

Zuzanna Balonek - III wicemiss

Karolina Grabowska  - IV wicemiss

Zobacz również: Trzy wakacyjne stylizacje Katarzyny Cichopek. Która najlepsza?

Jubileuszowa gala konkursu Miss Polski

Finalistki Miss Polski 2024 oprócz korony i tytułu, walczyły także o nagrody o łącznej wartości 250 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w konkursach piękności na świecie.

W tym roku konkurs Miss Polski obchodził swoje 35-lecie. Podczas show elementy tradycyjne przeplatały się więc z nowinkami. Po raz pierwszy wszystkie kandydatki miały szansę zaprezentować się w wizytówkach wideo.

Uczestniczki konkursu na scenie wystąpiły w pokazach modowych, między innymi w sukniach ślubnych i wieczorowych z kolekcji Izabeli Janachowskiej. Pokazom po raz pierwszy towarzyszyła muzyka na żywo, usłyszymy największe hity z minionego 35-lecia, m.in. Michaela Jacksona, Celine Dion, Madonny, Stinga, Pavarottiego, Barbry Streisand. Całość uświetniły koncerty Margaret i Kamila Bednarka.

Odbył się też specjalny pokaz urodzinowy z udziałem Miss z lat 1990-2023 oraz finalistek Miss Polski 2024.

Festiwal Piękna potrwa do 6 lipca. Przed nami jeszcze wybory Miss Supranational 2024. Show można oglądać w Telewizji Polsat o godz. 20.

 Zobacz również: Anna Lewandowska olśniewa figurą. Fani nie szczędzą jej komplementów

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Miss Polski | Wybory Miss Polski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy