Reklama

Anna Lewandowska olśniewa figurą. Fani nie szczędzą jej komplementów

Anna Lewandowska po przyjściu na świat drugiego dziecka, postanowiła osiągnąć życiową formę i dziś prezentuje niemal idealną sylwetkę. Kiedy można było pomyśleć, że "lepiej być już nie może", gwiazda świata fitness opublikowała nowe zdjęcie, które wprawiło jej obserwatorów w osłupienie.

Anna Lewandowska ma swój złoty czas. Nie tylko figura się liczy

Anna Lewandowska jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Po zakończeniu kariery sportowej skoncentrowała się na promowaniu zdrowego stylu życia. 

 Założyła markę "Healthy Plan by Ann", pod którą prowadzi bloga, wydaje książki kucharskie i dietetyczne, a także prowadzi treningi i warsztaty fitness. Ponadto Anna jest twórczynią linii produktów spożywczych "Foods by Ann" oraz aplikacji mobilnej "Diet & Training by Ann".

Oprócz działalności sportowej i biznesowej, Anna Lewandowska jest również aktywną influencerką, z dużą liczbą obserwujących na platformach społecznościowych, gdzie dzieli się poradami dotyczącymi zdrowia, fitnessu i życia rodzinnego. Ma dwie córki, Klarę i Laurę, z Robertem Lewandowskim.

To właśnie po narodzinach córek gwiazda postanowiła wrócić do swojej najlepszej formy i dziś zachwyca tym, jak wygląda w wieku 35 lat. Zwłaszcza publikacją najnowszego zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, Anna Lewandowska udowodniła, że wygląda najlepiej w ciągu całej swojej kariery. 

Reklama

Nie próżnuje na wakacjach. Pokazała idealne ciało

Po zakończonych występach polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na wakacje. Choć spędzają teraz czas na zabawie i odpoczynku to trenerka nie zapomina o regularnych ćwiczeniach. 

Aby zachęcić swoich fanów do takiej aktywności, opublikowała zdjęcie, do którego pozuje w skąpym, czerwonym stroju kąpielowym, który ukazuje jej umięśnione ciało.

"Intensywne wzmocnienie całego ciała, bez konieczności posiadania sprzętu - co oznacza, że możecie go zrobić bez względu na to gdzie jesteście" - zachęca Anna Lewandowska w opisie zdjęcia, by wykorzystać do ćwiczeń jeden z programów, które stworzyła.

Reklamując swoje ćwiczenia taką sylwetką, Anna Lewandowska osiąga zamierzony sukces i wygląda na to, że nie ma zamiaru zwalniać tempa. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy