Reklama

Zdjęcia niezwykle szczupłej księżnej Kate obiegły sieć. Trudno w to uwierzyć

Księżna Kate odwiedziła ostatnio "Baby Bank", instytucję charytatywną na rzecz dzieci, przed świętami Bożego Narodzenia, których wielką fanką jest żona księcia Williama. Uwagę mediów tym razem skradła niezwykle szczupła sylwetka księżnej, którą podkreśliła przylegającą do ciała stylizacją.

Księżna Kate znów angażuje się w pomoc charytatywną

41-letnia księżna Kate, księżna Walii pomogła niedawno w wykończeniu Groty Świętego Mikołaja podczas wizyty w organizacji charytatywnej pomagającej potrzebującym dzieciom.

 Księżna Kate odwiedziła w północno-zachodnim Londynie - bank dla dzieci, który zapewnia potrzebującym rodzinom dostawę żywności i ubrań na terenie Barnet, Hertfordshire i Londynu. 

Kate przyniosła specjalny prezent - książkę, która jest ulubioną książką jej dzieci - księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Księżna Walii przywiozła ze sobą aż 50 egzemplarzy książeczki.

Oczywiście już samo zjawienie się księżnej, jej zaangażowanie się w sprawy najmłodszych, pomoc charytatywna, wzbudziły niemałe zainteresowanie, ale uwagi mediów nie umknął także wygląd księżnej Kate tego dnia. 

Reklama

Księżna Kate podkreśliła niezwykle szczupłą sylwetkę stylizacją

Tym razem księżna Kate zamieniła niezwykle biznesowe garnitury na modne czarne kozaki na wysokim obcasie od Gianvito Rossiego i pasek ze złotą klamrą z wytłoczonym krokodylem od Ralpha Laurena. Zestawiła modne elementy z eleganckim czarnym golfem i zamszową spódnicą midi w czekoladowo-brązowym kolorze.

Księżna postawiła także na rozpuszczone, naturalne włosy i makijaż w ciepłych odcieniach brązu. Całość wyglądała niezwykle szykowanie, ale uwagę przykuwał jeden szczegół - sylwetka Kate. 

Ostatnio żona księcia Williama zachwyca swoim wyglądem, ale jednocześnie trudno nie zauważyć jej figury, która zdaje się być coraz szczuplejsza. 

Księżna Kate od zawsze prezentowała szczupłą, sportową sylwetkę, ale w mediach co jakiś czas pojawią się doniesienia o tym, że Kate waży nieco za mało. 

Tym razem także trudno nie skupić wzroku na niezwykle wąskiej talii księżnej i na jej smukłych ramionach, które podkreśliła przylegającym do ciała golfem. 

Czyżby zbyt wiele pracy, intensywny przedświąteczny czas nie służą Kate w odpowiednim dbaniu o swoje zdrowie? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama