Reklama

Reklama

Zielińska żegna stary rok. „Smutek na sercu odbił pieczątkę”

Katarzyna Zielińska postanowiła uciec od zimowej aury i spędzić początek roku za granicą. Aktorka aktualnie wypoczywa na Malediwach. Ku uciesze fanów relacjonuje swój wyjazd w social mediach. W najnowszym poście gwiazda pokazuje piękne, błękitne wody Oceanu Indyjskiego i żegna stary rok. Zielińska nawiązuje również do przykrych doświadczeń z ostatnich miesięcy.

Katarzyna Zielińska jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Gwiazda nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków - gra w teatrze, serialach i filmach.

Zielińska postanowiła rozpocząć nowy rok od egzotycznych wakacji. Aktorka obecnie przebywa na Malediwach. Chętnie publikuje zdjęcia przedstawiające rajskie krajobrazy, lazurowe wody i błękitne niebo.

Katarzyna Zielińska wspomina mamę? Poruszające słowa aktorki

Najnowszy wpis Katarzyny Zielińskiej na Instagramie wywołał poruszenie. Gwiazda opublikowała  zapierający dech w piersiach film. Na nagraniu widać, jak ubrana w długą, powłóczystą, zieloną sukienkę przechadza się po plaży. Uwagę internautów przykuł jednak opis pod postem. Aktorka rozpoczyna rozmyślania w nietypowy sposób.

Reklama

Dlaczego mimo wyjątkowych okoliczności przyrody Katarzyna Zielińska wspomina o smutku? Aktora najprawdopodobniej nawiązuje do śmierci mamy. W lipcu 2021 roku gwiazda poinformowała na Instagramie, że odeszła jedna z najbliższych dla niej osób.

"Od ponad tygodnia Niebo ma kolor Twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne. Szukamy Cię z Heniem i Alesiem na każdej chmurce. To takie trudne Mamo. Ciężko ogarnąć głowę" - napisała aktorka pod zdjęciem z mamą.

Katarzyna Zielińska w nowy rok wkracza z nową energią

W dalszej części wpisu Katarzyna Zielińska podkreśla, że pragnie, by rozpoczynający się rok 2022 był radosny i spokojny. "Patrzę z nadzieją w 2022 (...) Ślę uśmiech ku pięknemu niebu! Motyli wokół jakby więcej" - napisała Zielińska. 

W komentarzach nie brakuje słów wsparcia. Internauci życzą Katarzynie Zielińskiej sukcesów i szczęścia w nowym roku. Wiele osób zazdrości aktorce rajskiego wypoczynku wśród bujnej zieleni i tropikalnej roślinności.

***

Przeczytaj również:

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjechała w podróż bez psów. Co się z nimi stało?

Alessandra Ambrosio w bikini na plaży. 40-latka zachwyca figurą!

Sandra Kubicka ujawnia prawdę o swojej orientacji. Niespodziewany coming out?

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | wakacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy