Reklama

Reklama

Znamy sekret zgrabnej sylwetki Anity Sokołowskiej

Anita Sokołowska jest znana z tego, że jest bardzo zgrabna. Po tym, jak opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, wszystko stało się jasne. Już wiadomo, jak udaje jej się zachować taką formę!

Anita Sokołowska to aktorka pochodząca z Lublina. Zyskała popularność dzięki rolom w serialach: "Na dobre i na złe" oraz "Przyjaciółki". Brała również w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", a w 2017 miała okazję sprawdzić się w roli jurora w programie "The Brain. Genialny umysł".

Ma wielu fanów w całym kraju, którzy uwielbiają ją za charyzmę i talent aktorski. Wielu z nich od dawna zastanawia się, jaki jest sekret zgrabnej sylwetki gwiazdy. 

Anita Sokołowska opublikowała niedawno na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcie, które może rozwiać wszelkie wątpliwości. Aktorka nie należy do leniuchów! 

Reklama

Jak widać, ruch jest tym, co Anita Sokołowska uwielbia. Gwiazda "Przyjaciółek" już nie pierwszy raz pokazała, jak wspina się po ściance. Wygląda na to, że to jedna z jej ulubionych aktywności. 

Anna Dereszowska i Małgorzata Foremniak skomentowały post aktorki, chwaląc jej zapał do ćwiczeń. Wspinanie się po ściance nie jest jedynym, co Anita Sokołowska robi, by utrzymać zgrabną sylwetkę. 

Gwiazda regularnie ćwiczy, a to przynosi rezultaty. Widać, że nie boi się intensywnego wysiłku. 

To dlatego ma taką wspaniałą figurę! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Sokołowska | gwiazdy | figura | sport

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy