Reklama

Reklama

Zofia Zborowska w naturalnej odsłonie

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na publikowanych zdjęciach przedstawia najczęściej, w jaki sposób spędza wolny czas. Tym razem pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera.

Zofia Zborowska to córka popularnego polskiego aktorka, Wiktora Zborowskiego. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w serialu "Mordziaki" w 1993 roku. Kilka lat później zagrała rolę Sary w filmie "Złoto dezerterów".

Na swoim koncie ma także udział w produkcji "Kanadyjskie sukienki", "Słaba płeć?" oraz "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy". Zborowska zajmuje się także dubbingiem. Swojego głosu użyczyła wielu animowanym postaciom zarówno tym z filmów, jak i gier komputerowych.

Aktorka była kiedyś jedną z najpopularniejszych gwiazd na polskim Instagramie. Relacjonowała niemal każdą chwilę ze swojego życia. Promowała również zdrowy i aktywny styl życia. Odkąd jest żoną Andrzeja Wrony, nie prowadzi już tak aktywnie instagramowego profilu. Czasem jednak pozwoli sobie na nagranie krótkiego wideo lub opublikowanie nowego zdjęcia.

Reklama

Ostatnio Zofia pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera. Stylista fryzur wyprostował jej naturalnie kręcone włosy.

Pod fotką pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

"Piękna Zoś!", "Mega naturalna i fajna kobieta. Brawo za tę naturalność, której dzisiaj coraz mniej" - pisali.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Zofii Zborowskiej!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy