Reklama

Zofia Zborowska zdradziła, ile przytyła w ciąży

Zofia Zborowska kilka miesięcy temu urodziła pierwsze dziecko. Odkąd na świat przyszła Nadzieja, media społecznościowe aktorki przepełniają treści związanie z macierzyństwem. Zborowska chętnie odpowiada na pytania fanów, dotyczące nowej, życiowej roli. Podczas ostatniego Q&A zdradziła internautom, ile kilogramów przytyła w czasie ciąży.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są dumni z córeczki!

Zofia Zborowska w lipcu powitała na świcie swoje pierwsze dziecko. Córeczka aktorki dostała imię po prababci. Młoda mama chętnie dzieli z fanami informacjami, na temat tego, jak czuje się Nadzieja.

Dziewczynka szybko się rozwija i jest oczkiem w głowie rodziców. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona szczerze przyznają, że dziecko nie zawsze powala im się wyspać i zregenerować.

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ze względu na to,  że jej życie kręci się obecnie wokół małej Nadziei, aktorka chętnie publikuje parentingowe treści.

Reklama

Fani Zborowskiej cieszą się, że artystka chętnie porusza tematy związane z dziećmi. Gdy tylko nadarza się ku temu okazja, zasypują młodą mamę pytaniami o jej samopoczucie.

Zofia Zborowska po ciąży chudnie błyskawicznie. Ile kilogramów już straciła?

Aktorka niedawno postanowiła zorganizować na swoim InstaStory sesję Q&A. Wiele pytań, na które odpowiedziała Zofia Zborowska w relacji, dotyczyło przebiegu ciąży i pierwszych miesięcy Nadziei na świecie. Jedna z internautek postanowiła zapytać młodą mamę, ile przytyła, będąc w ciąży. Zborowska odpowiedziała, że przybrała na wadze około 25 kilogramów. Zdradziła także, czy zamierza walczyć o powrót do sylwetki sprzed ciąży.

Jak się okazuje, aktorka zgubiła już kilkanaście kilogramów. Zaznaczyła, że: "Dziesięć kilo to pewnie było na dzień dobry, bo Nadzia ważyła 4050 gramów plus wody, łożysko itd."

W dalszych relacjach aktorka zaznaczyła, że czuje się dobrze. Wytłumaczyła, jednak, że chciałaby jak najszybciej zgubić dodatkowe siedem kilogramów. Podała również powód, przez który myśli o powrocie do regularnej aktywności fizycznej.

***

Przeczytaj również: 

Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami. Te stylizacje szokują!

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Maja Hyży chce już ślub! Tylko jej partner odwleka...?!

Zobacz również:  

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama