Reklama

Reklama

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona: Niespodzianka dla mam

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wpadli na wspaniały pomysł, który spodobałby się niejednemu. To niespodzianka dla ich mam - Marii i Hanny. Para zorganizowała im kilkudniową wycieczkę do jednego najpiękniejszych miast w Europie!

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się w przepięknej scenerii w sierpniu 2019 roku. Na weselnym przyjęciu bawiła się rodzina i przyjaciele. Już wtedy wiadomo było, że teściowe, czyli Maria i Hanna, bardzo dobrze czują się swoim towarzystwie.

Obie panie mają poczucie humoru, kochają teatr i podróże. Polubiły się podczas pierwszego spotkania i już klika miesięcy później chodziły razem do teatru.

Jak mówiła Maria Winiarska w jednym z wywiadów: "Mama Andrzeja to fajna, inteligentna i ładna kobieta. Na przedstawieniach Hania tak się śmiała, że aż makijaż się jej rozmazał". Obie teściowe bardzo wspierają Zosię i Andrzeja w życiu codziennym, szczególnie teraz, gdy Zosia spodziewa się pierwszego dziecka.

Reklama

Kilka dni temu obie panie poleciały do Paryża. Przelot, zakwaterowanie, zwiedzanie miasta z przewodniczką i mnóstwo atrakcji, jakie niesie ze sobą Paryż to prezent-niespodzianka od Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony.

Po przylocie Maria Winiarska zabawnie podpisała zdjęcie spod Łuku Tryumfalnego: "Wiktor (Wiktor Zborowski, mąż Marii - przyp. red.) skomentował to zdjęcie: "Najpierw łuk triumfalny, potem łyk triumfalny".

To szczególny prezent, bo dla Marii Winiarskiej to pierwszy pobyt w Paryżu. Do tej pory nie udało jej się zobaczyć tego miasta pełnego sztuki, mody i dobrego jedzenia.

Z kolei Zosia Zborowska skomentowała jeden z postów słowami, że nic nie sprawiło jej tyle radości, co zorganizowanie tej wycieczki.

"Wczoraj dzień pełen wrażeń! Byłyśmy między innymi w Luwrze a wieczorem na pysznej kolacji na statku pływającym dwie godziny po Sekwanie. Wypiłyśmy butelkę wina i szlochałyśmy ze wzruszenia, że nam dzieciaki taki prezent zrobiły" - tak Maria Winiarska podpisała paryskie zdjęcia. I widać, że obie panie się doskonale tam czują. A wideo ze stepowaniem jest naprawdę doskonałe i widać po kim Zosia Zborowska ma taki dystans do siebie.

Zobacz także:

Karolina Gilon miała narzeczonego! Dlaczego zerwali zaręczyny?

Maneskin dziękuje Polakom!

Sanah: Zawsze marzyłam, żeby napisać piosenkę na pierwszy taniec

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona | Maria Winiarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy