Reklama

Reklama

Za gruba dla swojego męża? TikTokerka ostro do hejterów

Alicia McCarvell to influencerka, którą śledzą miliony internautów na całym świecie. W swoich mediach społecznościowych jest autentyczna i właśnie za to kochają ją obserwatorzy. Bywają też tacy, którzy wytykają twórczyni jej nadwagę. Co odpowiada hejterom?

Chociaż media społecznościowe bardzo często pokazują wyidealizowany wizerunek, prowadzą niekiedy do obniżania poczucia własnej wartości i nie zawsze są bezpieczną przestrzenią, są takie konta, które dają nadzieję na to, że w przestrzeni publicznej jest szansa na wartościowe treści. 

Coraz więcej za pośrednictwem internetu i mediów społecznościowych mówi się o ruchu "bodypositive" i o akceptacji własnego ciała. Rozmiar "0" przestaje być jednym słusznym, a wyretuszowane zdjęcia modelek wzbudzają raczej protesty wobec zakłamywania rzeczywistości, niż szczery zachwyt. 

Zarówno w Polsce, jak i za granicą jest mnóstwo influencerek i infuencerów , którzy propagują samoakceptację. Jedną z takich osób jest Alicia McCarvell, która choć - jak sama przyznaje - jest otyła, to nie ma zamiaru nikomu niczego udowadniać i chce dawać pozytywny przekaz swoim obserwatorom.

Reklama

Za mało "fit" dla swojego męża?

Alicia McCarvell postanowiła w bardzo dosadny i bezpośredni sposób odpowiedzieć tym wszystkim osobom, które sugerowały jej, że ze względu na jej nadwagę, jej mąż ją zdradza.

W filmiku opublikowanym na TikToku, na którym śledzi ją prawie 3 mln użytkowników, kobieta postanowiła odpowiedzieć na często zadawane jej pytania w filmiku "Pytania, które są mi zadawane jako grubej kobiecie, która poślubiła muskularnego mężczyznę".

- brzmiała pierwsza odpowiedź. 

Reszta "dialogu" z hejterami również była bardzo imponująca, a traktowała o sugestii, jakoby jej mąż był z nią ze względu na fakt, że może być na jej utrzymaniu:

Influencerka poradziła też hejterom, żeby zamiast sprawiać jej przykrość, zajęli się pracą nad własnymi relacjami.

Zgadzacie się z nią?

Przeczytaj też:

Wielki horoskop na 2021 rok

Mizofonia: Kiedy dźwięki doprowadzają do furii

Dorota Szelągowska dopiero rozwiodła się z trzecim mężem, a tu takie wieści!

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: alicia mccarvell | bodypositive | Plus size

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy