Reklama

Reklama

Czarno na białym

Klasyczne zestawienie czerni z bielą nie jest nudne ani śmiertelnie poważne! Najnowsze propozycje kreatorów mody podobają się i gwiazdom, i koronowanym głowom.

Emma Stone wybrała białą spódnicę bombkę i "rogaty" czarny top Martina Granta. Efekt całości uwydatniły dwukolorowe szpilki od ekstrawaganckiego Briana Atwooda. Przy tak oszczędnym wizerunku szalone akcesoria prezentują się najlepiej! Zwłaszcza pojedynczo. 

 udowodniła, że kreacja może być i rozważna, i romantyczna. Sukienka Marca Jacobsa to, jak przystało na przekornego projektanta, nie dosłowny cytat z mody lat 50., ale współczesna interpretacja stylu tamtej dekady. Koronka to ukłon w stronę delikatnej kobiecości.

Reklama

Królowa Rania z Jordanii zaprezentowała się na zjeździe monarchów u królowej Elżbiety w ascetycznej czarno-białej kreacji. Wyglądała jak na monarchinię przystało, a zarazem dziewczęco. Trudno uwierzyć, że to matka czwórki dzieci, a nie top modelka. Brawa za modny kolor lakieru do paznokci! 

Julianne Hough zastosowała uniwersalną zasadę, w myśl której przeciwieństwa należy łączyć. Sukienka od Valentino jest prowokująca i skromna zarazem. Głęboki dekolt i "niewinne" rękawki to mieszanka piorunująca!

SHOW 14/2012

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje