Reklama

Reklama

Pokaz Kupisza

Znany stylista fryzur próbuje swoich sił w projektowaniu ubrań. W Warszawie zaprezentował swoją autorską kolekcję.

Zaproszeni goście zachwyceni byli pomysłami Kupisza, który zaprezentował swobodny i nieco nonszalancki styl inspirowany rockowymi latami 90' oraz estetyką grunge: powyciągane T-shirty w rozmiarach XXL, dłuższe podkoszulki, luźne swetry, koszule, jeansowe kurtki i wąskie spodnie z obniżonym krokiem.

- Podoba mi się luz i styl, który pokazał na wybiegu Robert, a który sam prezentuje od lat. Od kiedy go znam chodzi w zrobionych przez siebie ubraniach. Cieszę się, że chciał się tym podzielić. Pokaz mnie nie zaskoczył, ale zachwycił konsekwencją, lekkością i luzem - mówiła oczarowana Maja Ostaszewska.

Reklama

- Znam Roberta już od 20 lat i na przestrzeni tego czasu obserwuję jak fantastycznie się rozwija i jak odnosi coraz większy sukces. Jestem z niego bardzo dumna. Dzisiaj pokazał jak bardzo jest twórczy i ile ma talentu. Fantastycznie też wpływa na ludzi którzy z nim pracują. Na widowni można było zobaczyć jak modele i modelki świetnie czuli się w jego ubraniach. To był prawdziwy show - powiedziała Edyta Herbuś.

- Podobało mi się wszystko jako całość, ale też podobały mi się pojedyncze rzeczy, które mogłabym wykorzystać w swoim wizerunku. Na pewno się na coś zdecyduję - powiedziała Joanna Horodyńska.

Styl.pl/AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje