Reklama

Reklama

Najgorsze paznokcie na Halloween! Koszmar każdej manicurzystki!

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a fanów tego święta jest coraz więcej na całym świecie. To także doskonała okazja, by wziąć udział w przebierankowej imprezie, gdzie liczy się każdy szczegół, nawet manicure! Tych pomysłów na paznokcie jednak się wystrzegaj!

Najgorsze paznokcie na Halloween

Przebrania pełne fantazji, sceniczne makijaże i dopasowany do tego manicure, to przepis na doskonałą zabawę w Halloween. 

Nie tylko dzieci kochają wcielać się w rozmaite postaci na halloweenowej imprezie, ale to także pomysł na rozrywkę dla dorosłych. 

W internecie nie brakuje pomysłów na doskonałe stylizacje rodem z najlepszych horrorów, gdzie każdy szczegół jest dopracowany. 

Uwagę zwraca się nawet na fantazyjny manicure dopasowany do reszty przebrania. Pazury wiedźmy, kolorowe zdobienia z motywem przewodnim np. dyni, mumii, czy czarnego kota to prawdziwy hit tego sezonu. 

Jednak na forach internetowych nie brakuje także prawdziwych stylizacyjnych wpadek, gdzie miało być ładnie, a paznokcie dosłownie straszą! 

Przesadzone tipsy, które niszczą płytkę paznokcia, źle wykonany manicure, który uszkodził tkankę na palcu, albo po prostu pomysły stylistek, które przerażają! 

Paznokcie w kształcie zębów, dziurawego, żółtego sera, czy kształtem przypominające robaki, to dopiero początek!

Reklama


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: paznokcie | manicure | Halloween

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje