Reklama

Reklama

​Paski, paski, paski...!

Graficzne lub malarskie, prawdziwy ukłon w stronę tradycyjnych kolorów Sycylii. Kolory i zestawienia nowej kolekcji okularów Dolce&Gabbana inspirowane są klasycznym, wyjątkowo bogatym dziedzictwem i przywołują na myśl gorące lato na wyspie, upalne i oślepiające popołudnia spędzone pod parasolem na plażach Taorminy i Mondello, słodki smak kandyzowanych owoców, kassaty i mrożonych napojów, odbicia światła w spokojnym morzu wysp Eolskich.

Kolekcja letnia Dolce&Gabbana 2013 została zainspirowana niezwykłą tradycjaycylijską. Motywy zaczerpnięte z tej kultury możemy dostrzec na wzorach pojawiających się na ubraniach: od sycylijskich marionetek, wykorzystywanych przez teatry uliczne, po motywy ceramicznych waz z miejscowości Caltagirone na Sycylii. Wszystkie te elementy zostały połączone z motywem kolorowych pasków, które przywołują plażowe parasole i parawany, tworząc w ten sposób ubrania idealne na gorące lato.

Kolekcja okularów Dolce&Gabbana Stripes jest jak lato - gorąca, energetyczna i kolorowa. Kolory pojawiające się na okularach dokładnie odpowiadają pasom pojawiającym się w kolekcjach ubrań. Na kolekcję składa się 5 modeli: 3 przeciwsłoneczne i 2 korekcyjne.

Reklama


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Dolce & Gabbana | okulary słoneczne | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy