Styling Tour 2013 – styliści i wizażyści czekają na Ciebie w TK Maxx

Rusza kolejna edycja letniej akcji Styling Tour organizowanej przez sieć sklepów TK Maxx. Dzięki niej w kolejne czerwcowe i lipcowe weekendy masz szansę przeżyć wyjątkową metamorfozę oraz uzyskać cenne porady od profesjonalistów, by jeszcze lepiej czuć się w swojej skórze i olśniewać wyglądem. Do Twojej dyspozycji są styliści, wizażyści i oczywiście sklep pełen markowych ubrań i akcesoriów w cenach zawsze do 60% taniej.*

Zastanawiasz się jak dobrać odpowiednią stylizacje do swojej sylwetki oraz jaki makijaż zrobić, by uwydatnić walory urody? Marzysz o uzyskaniu profesjonalnych porad od specjalistów w tej dziedzinie?

Przyjdź do wybranych sklepów TK Maxx w czerwcu lub lipcu i skorzystaj z indywidualnych konsultacji z naszymi stylistami i wizażystami.

Do Twojej dyspozycji są również wieszaki pełne ubrań oraz akcesoriów od znanych marek i światowych projektantów, które możesz kupić zawsze do 60% taniej*.

Twoja metamorfoza zostanie uwieczniona przez profesjonalnego fotografa, a Ty będziesz mieć okazję, by poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

Baw się letnią modą, stylizacjami i make-up’em z TK Maxx. Zainspiruj się poradami profesjonalistów i stwórz swój indywidualny styl.

Dołącz do nas na www.stylingtour.pl

Styliści i wizażyści TK Maxx czekają na Ciebie w 10 miastach w Polsce:

 •         8 czerwca, C.H. Renoma & P.H. Młyn, Wrocław
 •         9 czerwca, C.H. Karolinka, Opole
 •         15 czerwca, Galeria Echo, Kielce
 •         16 czerwca, Galeria Słoneczna, Radom
 •         22 czerwca, C.H. Sarni Stok, Bielsko Biała
 •         23 czerwca, Bonarka City Center & C.H. M1, Kraków
 •         29 czerwca, P.H. Batory, Bydgoszcz
 •         30 czerwca, Galeria Malta, Poznań
 •         6 lipca, C.H. Blue City & D.T. Wars & Sawa, Warszawa
 •         7 lipca, Pasaż Łódzki, Łódź

##

Dlaczego produkty dostępne w TK Maxx są sprzedawane w cenach zawsze do 60% taniej*?

W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w towar zazwyczaj kilka razy do roku, kupcy TK Maxx jeżdżą po świecie przez cały rok szukając prawdziwych okazji. To, czy zakupią dany towar jest uzależnione od wielu czynników, m. in. od najwyższej jakości i wyjątkowości oraz atrakcyjności wynegocjowanej ceny. Dlatego warto zaglądać do TK Maxx codziennie - to najlepszy adres dla fanów mody i prawdziwych entuzjastów polowania na niepowtarzalne okazje od światowych projektantów w cenach zawsze do 60% taniej*.

*od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

90% towaru w TK Maxx pochodzi z najnowszych kolekcji. Pozostała część to towar, który nasi kupcy uznali za tak wyjątkowy, że powinien znaleźć się w sklepach TK Maxx. Na metkach zawsze jest informacja, jeśli towar jest z poprzedniego sezonu.

 

Biuro prasowe TK Maxx w Polsce

Garden of Words

Edyta Szyszło

e.szyszlo@gardenofwords.pl

tel. 22 829 87 72, wew. 27

kom. 519 429 226

O TK Maxx:

 • W TK Maxx oferuje szeroki wybór ubrań damskich, męskich oraz dziecięcych, a także dodatki
  i akcesoria dla domu, znanych i modnych marek w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.
 • Sieć opiera się na unikatowej koncepcji off-price, która polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach.
 • TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, spółką macierzystą jest TJX Companies INC - posiadająca w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie ponad 2500 sklepów, oraz ponad 250 w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemczech. 
 • Więcej informacji o TK Maxx znajdziesz na stronie: www.tkmaxx.pl lub www.tkmaxxpr.pl
materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: TK Maxx

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje