Reklama

Reklama

Zgrabny zestaw do kuchni

W ofercie naczyń kuchennych i garnków marki Silit pojawił się Bonito. Pod tą nazwą, która w języku hiszpańskim oznacza "piękny, ładniutki" kryje się zgrabny zestaw garnków, które ucieszą każdą właścicielkę kuchni.

Bonito wykonany jest z Silarganu Eko-ceramika w kolorze lśniącej czerni. Ma zgrabne kształty i znakomite cechy funkcjonalne:

- Silargan, z jakiego został wykonany Bonito to nadzwyczaj zdrowa i odporna na wysokie temperatury ceramika. Silargan® jest supermocny, odporny na zarysowania oraz bardzo trwały. Ceramiczna powierzchnia jest w przeciwieństwie do innych materiałów niemal całkowicie gładka, higieniczna, nie wywiera wpływu na smak potraw, a jej blask nie zanika.  Gładka powierzchnia Silargan® jest dziecinnie łatwa w pielęgnacji oraz wyjątkowo oszczędna, gdy użytkowana jest wraz z nowoczesnymi kuchniami wykonanymi z ceramiki szklanej.

Reklama

- uchwyty z tworzywa sztucznego ze stalowymi pierścieniami, które pięknie wyglądają i nie parzą

- szklane pokrywy, przez które można zajrzeć do naczynia,  z uchwytem izolującym ciepło, który nie parzy przy podnoszeniu pokrywy

Bonito dostępny jest w dwóch wersjach: 3 garnki z rondelkiem bądź 4 garnki różnej wielkości. Idealny do każdego rodzaju kuchni - również sensorowych i indukcyjnych.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje