Reklama

Reklama

Rak'n'Rollowy S.T.A.M.P.S.

Kultowe zegarki-"znaczki", zaprojektowane przez znaną rysowniczkę Endo, z których dochód zostanie przeznaczony na odnowienie poczekalni szpitala onkologicznego.

Fundacja Rak'n'Roll we współpracy z firmą S.T.A.M.P.S. stworzyła limitowaną edycję gadżetów-zegarków. Wyjątkową kolekcję dla fundacji zaprojektowała znana polska ilustratorka i rysowniczka - Agata Nowicka "Endo".

S.T.A.M.P.S. to oryginalna biżuteria, która kształtem i wielkością przypomina znaczki pocztowe. Marka, podobnie jak fundacja Rak'n'Roll łamie stereotypowe myślenie, przełamuje tradycyjny sposób myślenia o zegarku, który przestaje pełnić już funkcję zwykłego "odmierzacza czasu".

Rak'n'Roll utożsamia wszystko to, co kojarzy się z pozytywną energią, S.T.A.M.P.S.y to młodość, różnorodność, wielokolorowość, dlatego tak idealnie wpisują się w rak'n'rollową subkulturę, która walkę z rakiem chce wygrać głośno, kolorowo i radośnie.

Reklama

Zakup tych modnych gadżetów cieszy nie tylko ze względu na unikalny wygląd, ale sprawia, że pomagamy innym! Całkowity dochód ze sprzedaży zegarków zostanie przeznaczony na odnowienie i upiększenie ponurych poczekalni w szpitalach onkologicznych.

Zegarki są dostępne we wszystkich sklepach S.T.A.M.P.S lub na stronie internetowej www.stamps.eu.

Cena "znaczka": 88 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje