Reklama

Chłopak z Podkarpacia łamie stereotypy i pozuje w sukience dla znanego czasopisma

Ralph Kaminski to muzyk z Jasła na Podkarpaciu, który zachwyca wspaniałym głosem i wyjątkową muzyczną wrażliwością. Znany jest również z tego, że nie boi się łamać stereotypów. Jego ostatnia sesja zdjęciowa na łamach znanego czasopisma to kolejny dowód, że ograniczenia kulturowe nie robią na nim wrażenia.

Kim jest Ralph Kamiński?

Ralph Kaminski urodził się w 1990 r. w Jaśle na Podkarpaciu (podobnie jak Michał Szpak) jako Rafał Kamiński. Jego głos i wyjątkowa wrażliwość sceniczna wzbudzają zachwyt zarówno wśród koneserów muzyki, jak i krytyków. Ralph Kaminski jest nie tylko piosenkarzem, ale także kompozytorem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą, producentem muzycznym i performerem. Pierwsza płyta mężczyzny ukazała się w 2016 r. i nosiła tytuł “Morze", zaś ostatnia “Kora" z 2021 r. przyniosła mu dużą popularność i uznanie. Został zwycięzcą Fryderyków 2022 w kategorii “artysta roku" i “piosenka poetycka". 

Reklama

Nie tylko artystyczna strona sprawia, że chłopak wzbudza zainteresowanie. Ralph nie boi się łamać stereotypów, co udowodnił po raz kolejny podczas sesji zdjęciowej dla magazynu “Glamour".

Ralph Kamiński. Co o nim wiemy? Jest kuzynem Michała Szpaka i wychowały go kobiety

Ralph Kamiński pozuje w sukience

Ralph Kaminski wziął udział w sesji zdjęciowej, do której pozował między innymi w... sukience. Właśnie to zdjęcie zostało wybrane na okładkę czasopisma. Po raz pierwszy w historii polskiego wydania magazynu na rynku dostępne są dwie jego wersję. Na obu widnieje Rafał Kamiński w dwóch różnych stylizacjach, z czego jedna to wspomniana sukienka.

Michał Szpak dokonał coming outu? „Uważam, że miłość nie ma płci” >>

Nowa płyta Rafała Kamińskiego

Sesja dla kobiecego magazynu to niejedyna niespodzianka, jaką szykuje Ralph Kaminski swoim fanom. Niebawem na rynku ma się ukazać jego nowa płyta “Bal u Rafała", która także ma być niemałym zaskoczeniem. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże.

Ralph Kaminski oddaje hołd babci. Zobacz teledysk "Krystyna" >>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ralph Kaminski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy