Reklama

Reklama

Andrzej Duda chwali się zdjęciami z rodzinnego albumu

Do czego tym razem prezydent wykorzystał media społecznościowe? W nietypowy sposób złożył życzenia swojej mamie. Na profilu Andrzeja Dudy zrobiło się sentymentalnie. Sami spójrzcie.

Kilkanaście zdjęć przeplata się ze sobą, budując obraz mamy prezydenta Andrzeja Dudy. To z myślą o niej prezydent nagrał wideo. Pomysł na scenariusz filmu, w który pojawił się w mediach społecznościowych, był prosty, a efekt zaskoczył wielu.

Wzruszonym głosem prezydent wspomina mamę, opowiada, jak wiele jej zawdzięcza, dziękuje za to, że zawsze mógł na nią liczyć i uśmiecha się, kiedy opowiada, że nadal lubi się do niej przytulać.

Na nagraniu nie brakuje też zdjęć z początku znajomości z małżonką. Widać na nich, że córka prezydenckiej pary jest bardzo podobna do pierwszej damy z lat studiów. Tak naprawdę na niektórych fotografiach trudno odróżnić obie panie. Co sądzicie o takiej formie życzeń z okazji Dnia Matki?

Reklama

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy