Reklama

Reklama

Avon kontra przemoc

Konkurs już się zakończył. Zobacz wyniki!

Zestawy trafiają do: dagstar (mały), gziker (mały), jarzebina (mały), ann-ka (duży), xenna (duży), JanO (mały), kasia-leja-interia-pl (duży), Miwako (mały), Darika88 (duży), Igorina (duży).

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: W jaki sposób przeciwstawiasz się przemocy w twoim najbliższym otoczeniu?

Odpowiedź należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon. Kliknij i zobacz instrukcję przesyłania wiadomości.

Reklama

Nagrody

Dla autorów 10 najciekawszych odpowiedzi mamy zestawy kosmetyków z linii Avon Solutions. Laureaci pierwszych 5 miejsc otrzymają zestaw kosmetyków z linii Avon Solutions Blask Nawilżenia, w składzie: koloryzujący-nawilżający krem na dzień SPF 20, regenerujący krem na noc, ożywczy żel pod oczy, odświeżający żel do oczyszczania twarzy, tonik rewitalizujący oraz odżywczo-nawilżający krem na dzień SPF 15. Pozostałych 5 laureatów konkursu otrzyma zestaw kosmetyków z linii Avon Solutions Podstawa Pielęgnacji, w składzie: nawilżający żel do twarzy, produkt 3 w 1 (peeling, maseczka i krem) oraz tonik odświeżający.

Kliknij i dowiedz się więcej o akcji: AVON Kontra Przemoc.

Konkurs trwa od 10 do 25 czerwca 2012 roku.

Regulamin konkursu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy