Reklama

Reklama

II Ogólnopolski #DzienSzpilek

Ogólnopolski #DzienSzpilek to zainicjowane rok temu przez Moliera 2 akcja społeczna, która jednoczy wszystkie kobiety i nie tylko! Szpilki na przestrzeni lat urosły do rangi symbolu. Większość kobiet je kocha i uważa za nieodzowny element swojej garderoby. Teraz wspólnie możemy wykorzystać je w szczytnym celu – pomagając dzieciom z fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Styl.pl jest patronem medialnym akcji.

Akcja społeczna #DzienSzpilek skierowana jest do osób z całego kraju! Zasady są bardzo proste: za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane na Instagramie lub Facebooku 25 września 2020 r., posiadające hashtag #DzienSzpilek oraz spełniające kryteria regulaminu, Moliera 2 przekaże 2 zł na rzez fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową to organizacja działająca od 30 lat na rzecz małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei. Każdego roku pomaga 2 tys. dzieci z całej Polski, które leczą się we wrocławskim szpitalu.

Reklama

25 września 2019 roku odbyła się pierwsza edycja #DzienSzpilek. W inicjatywie wzięły udział polskie gwiazdy oraz  tysiące Polek, a posty publikowane w słusznej sprawie zalały internet. Beata Kozidrak, Małgorzata Rozenek, Kasia Sokołowska, Magda GesslerNatalia Siwiec i Hanna Lis na swoich profilach zachęcały internautów do wspierania akcji. W 24h zdjęcie w szpilkach opublikowało ponad 15 tys. osób. Dzięki temu na rzecz fundacji Alivia przekazane zostało 31 250 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje