Reklama

Reklama

Rozmiar na metce nie ma znaczenia. Ich wyzwanie to hit TikToka!

Dwie przyjaciółki postanowiły udowodnić, że rozmiar na metce nie ma znaczenie i jest tylko liczbą. Influencerki Denise Mercedes i Maria Castellanos za pośrednictwem TikToka podjęły wyzwanie, które od razu stało się hitem.

Influencerki zauważyły, że wciąż wśród internautów panuje strach przed pokazaniem prawdziwego siebie. Kobiety postanowiły zapobiec przejmowaniu się niedoskonałościami ciała oraz rozmiarem ubrań. 

Dwie przyjaciółki za pośrednictwem TikToka stworzyły wyzwanie "styl, nie rozmiar". Kobietom zależało na tym, by pokazać, że niezależnie jaki rozmiar ubrania nosimy, to i tak możemy wyglądać zjawiskowo. 

Kobiety noszą zupełnie inne rozmiary, bo jedna z nich 36, a druga 44. Na publikowanych w mediach społecznościowych filmach zakładają dokładnie takie same ubrania. Influencerki w ten sposób pokazują, że możemy zakładać wszystko bez znaczenia, jaki rozmiar nosimy. 

Reklama

Nie tylko Denise Mercedes i Maria Castellanos promują ciałopozytywność za pomocą mediów społecznościowych. 

Jessica Blair na swoim instagramowym profilu publikuje zdjęcia, na których pozuje w krótkich koszulkach, spodniach z niskim stanem lub bieliźnie. 

W ten sposób pokazuje, jak wygląda jej brzuch po utracie wagi. Chociaż często musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami, to nie ma zamiaru przejmować się niemiłymi słowami i dalej zapewnia, że kocha swoje ciało. 

Czytaj więcej:

Paulina Sykut-Jeżyna komentuje plotki o ciąży

Monika Chwajoł chwali się monumentalną suknią

Anna Lewandowska pokazała stylizację z urodzin. Fanki już ją w niej widziały!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje