Reklama

Reklama

SpecBabka

"SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc" to książka autorstwa Klaudii Pingot - byłej oficer CBŚ, która wykorzystuje swoje umiejętności trenerskie nabyte podczas pracy w policji - czyli w męskim środowisku - by zmotywować kobiety do działania, do wiary we własne siły i możliwości. Według Klaudii Pingot nie ma rzeczy niemożliwych, należy tylko odpowiedni do nich podejść.


Życie jest stanowczo za krótkie, by spędzić je byle jak. Wszystkie o tym wiemy, a jednak rzadko udaje nam się wyrwać z zaklętego kręgu rutyny, własnych utartych przekonań i oczekiwań otoczenia, które usiłuje wywrzeć na nas wpływ - nie zawsze pozytywny. Tymczasem wystarczyłoby odrzucić uprzedzenia i fałszywe założenia wypływające z naszych przeszłych doświadczeń, jasno sprecyzować swoje marzenia i cele na przyszłość, a potem uparcie dążyć do ich osiągnięcia, by życie wreszcie nabrało sensu i smaku, a przyszłość jawiła się jako pełna interesujących wyzwań.

Reklama

Myślisz, że to nie dla ciebie? Że jesteś za stara, za młoda, za biedna, zbyt zmęczona lub uwikłana w trudne relacje? Przeczytaj tę niezwykłą książkę, a zobaczysz, jak bardzo się mylisz! Każda z nas może diametralnie zmienić podejście do własnego życia, odkryć w sobie zarówno boską moc, jak i diabelski spryt, wykorzystać sto procent swoich możliwości i doświadczyć poczucia spełnienia, czasem zwanego szczęściem. Klaudia Pingot roztacza przed tobą wizję, która może się urzeczywistnić - pod warunkiem że dasz sobie szansę na rozwój. Skorzystaj z tej wyjątkowej zachęty i poznaj drogę, która doprowadzi cię tam, gdzie naprawdę chcesz się znaleźć.

Wejdź na szczyt i zobacz, jak wygląda świat u twoich stóp!

Klaudia Pingot - była oficer CBŚ, podinspektor polskiej policji. Obecnie trenerka, coach, mówczyni motywacyjna, wykładowczyni, twórczyni projektów szkoleniowych i autorka książki "SpecBabka" - poradnika dla kobiet, które chcą poczuć wiatr w żaglach.

Klaudia Pingot

"SpecBabka"

Wydawnictwo Sensus


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy