Reklama

Reklama

Twój modowy notatnik

Na wybiegu pojawia się modelka. Jest ubrana w kilka warstw - bluzka, spodnie, spódnica, kamizelka, w pióra, w kratę, w kwiaty. Do tego kapelusz, kolczyki, naszyjnik. Podczas oglądania pokazów mody najczęściej pojawia się myśl, "ale jak wyjść w tym na ulicę?". Stylista Adam Gutowski przekonuje, że wybieg jest pierwszym źródłem inspiracji. Trzeba tylko wiedzieć, jak odczytywać trendy. W swojej książce zachęca do zabawy modą i... nauki.

Moda budzi prawdziwe emocje i kontrowersje. Projektanci pokazują na wybiegu krzykliwe stroje, jednocześnie wielkie nazwiska świata mody sugerują, że "mniej znaczy więcej". Styliści proponują, by szafę komponować w oparciu o ubrania typu "basic", a w gąszczu barw i faktur najważniejsze jest znalezienie tego "czegoś", w czym jest się pewnym siebie - własnego stylu. Modę warto, a nawet należy oswoić. Dzięki skompletowaniu odpowiednich rzeczy i umiejętności odczytywania sygnałów z pokazów, można wydobyć własną osobowość i dać sygnał światu, kim się jest.

Reklama

W "Twoim modowym notatniku" Adam Gutowski odkrywa tajemnice stylistów. Pokazuje, jak interpretować trendy w modzie oraz wybierać topowe zjawiska i przedmioty. Moda jawi się jako źródło nieograniczonych możliwości i dobrej zabawy. Autor udowadnia również, że mody można się nauczyć, a dobry wygląd jest w zasięgu możliwości każdej kobiety.

To pierwszy taki interaktywny poradnik, zawierający nie tylko wskazówki, ale dający również możliwość przeniesienia swoich pomysłów na karty książki. Adam Gutowski zaprasza do zabawy modą, do której wstępem są zadania, takie jak stworzenie własnego moodboardu, spisanie swoich atutów czy zestawianie klasycznych strojów i dodatków. W ten sposób pokazuje, jak krok po kroku zbudować własny styl, dostrzec swoje walory i dobierać to, co pasuje do osobowości.

Adam Gutowski: "Oddaję w twoje ręce interaktywny notatnik, który rozwieje wiele wątpliwości i pomoże panować nad wyglądem. Wypełniłem go radami, dzięki którym bardziej polubisz siebie, swoją szafę i pokochasz modę. Zaufaj mu, uzupełnij własnymi potrzebami i pomysłami, a stanie się twoim osobistym przewodnikiem stylu. Już nigdy nie powiesz - nie mam się w co ubrać!"

"Twój Modowy Notatnik na pewno pomoże spojrzeć na siebie w lustrze z satysfakcją. Serdecznie polecam". Monika Jaruzelska

Adam Gutowski jest stylistą i dziennikarzem modowym. Wypromował w Polsce zawód stylisty i jako pierwszy go wykonywał. Prowadził działy mody w magazynach: Twój Styl, Playboy, Cosmopolitan, Glamour. Współzałożyciel conceptstoru HORN&MORE.

"Twój modowy notatnik"

Adam Gutowski

Premiera: 2 marca 2016

Wydawnictwo: MUZA SA


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy