Reklama

Reklama

Wygraj bilet na koncert

Konkurs już się zakończył. Zobacz wyniki!

Bilety na koncert wygrali: agniieszka, bloomcia, anakea, adrianna99, karolkad.

Gratulujemy!

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz wygrać bilety na koncert Jose Carrerasa i Edyty Górniak?

Odpowiedzi należało przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należało podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon.

Reklama

Kliknij i zobacz instrukcję przesyłania wiadomości.

Nagrody

Na autorów najlepszych wypowiedzi czekało pięć podwójnych zaproszeń na koncert, który odbędzie się 22 kwietnia w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.

On – jeden z najważniejszych i najpopularniejszych tenorów ostatniego stulecia. Wszechstronnie uzdolniony, niezrównany zarówno w repertuarze musicalowym, jak i sakralnym. Zanim skończył 30 lat występował na najbardziej prestiżowych scenach Europy i Ameryki Północnej oraz cieszył się sławą, na którą inni pracują całe swoje życie.

Ona – diwa polskiej estrady, mająca na koncie wiele niezapomnianych przebojów, obsypywana nagrodami przemysłu muzycznego, uznana w plebiscycie Empiku za najważniejszą osobowość ostatnich 60-lat. Piękna, niesamowicie zdolna, obdarzona doskonałym głosem.

W grudniu 1997 roku José Carreras i Edyta Górniak wystąpili na charytatywnym koncercie w warszawskim Teatrze Wielkim. To właśnie Ją słynny tenor wybrał po przesłuchaniu około siedemdziesięciu płyt różnych polskich wykonawców do wspólnego śpiewania. Już w kwietniu, na wielkim koncercie w Gdańsku/Sopocie, w towarzystwie orkiestry symfonicznej, pod batutą Davida Giméneza, José Carreras zaprezentuje publiczności największe przeboje muzyki operowej, utwory z legendarnych musicali oraz piękne hiszpańskie i włoskie pieśni. Ten koncert będzie jednak wyjątkowy!

Po 15 latach maestro postanowił raz jeszcze zaprosić najbardziej przez niego cenioną polską wokalistkę - Edytę Górniak - do zaśpiewania z nim kilku duetów oraz piosenek solowych. Wielki koncert José Carrerasa z gościnnym udziałem Edyty Górniak już 22 kwietnia w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE!

Konkurs trwa od 10 do 15 kwietnia 2012 roku.

Regulamin konkursu

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | koncert | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy