Reklama

Reklama

Wygraj warsztaty taneczne z YouYą

Zainspiruj się ruchami pszczół w Tańcu Życia ułożonymi przez Annę "YouYę" Jujkę, pokaż jak tańczysz i wygraj indywidualne warsztaty ze sławną choreograf.

Pszczoły stały się inspiracją do stworzenia muzyki i choreografii zawracających uwagę na problem masowego wymierania tych niezwykle pożytecznych dla środowiska i człowieka owadów.

Kroki do Tańca Życia ułożyła znana choreografka i jurorka programu "Got to Dance", Anna "YouYa" Jujka. Akcja odbywa się w ramach kampanii "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Jak połączyć taniec z ochroną pszczół? Pszczoły komunikują się ze sobą m.in. za pomocą tańca, który jest główną inspiracją dla choreografii stworzonej przez Annę YouYę wraz z tancerzami.

Reklama

Na stronie www.taniec-zycia.pl możesz zobaczyć nakręcony w ramach akcji teledysk, będący przekrojem przez życie pszczoły - jej narodziny, współpracę z innymi pszczołami oraz śmierć spowodowaną przez napotkane zagrożenia.

Tam też możesz nauczyć się kroków Tańca Życia, nagrać swój taniec i wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą są warsztaty taneczne z YouYą.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy