Reklama

Reklama

Zakończył się New York Fashion Week

Miasto gościło najważniejszych projektantów mody, top modelki i gwiazdy.

Od 9 do 16 lutego Wielkie Jabłko żyło wyłącznie modą. Podczas Mercedes-Benz New York Fashion Week, Fall 2012 swoje kolekcje na nadchodząca jesień pokazali wszyscy liczący się światowi projektanci mody. Nie zabrakło tez wielkich gwiazd. Z pierwszego rzędu pokazy mody oglądały m.in.: szefowa amerykańskiej edycji Vouge - Anna Wintour, Kelly Osborn, Jessica Alba, bliźniaczki Olsen, Uma Turman, Heidi Klum, oraz Lidnsay Lohan.

Jak zostanie zapamiętana ta edycja Nowojorskiego Tygodnia Mody? Z uśmiechem! Komentatorzy zauważyli, że podczas niektórych pokazów modelki się uśmiechały - co do tej pory było niedopuszczalne! Zresztą nie tylko one.

Na wybiegu pojawiły się też "zwyczajne" mieszkanki Nowego Jorku. Stylista gwiazd Derek Warburton wraz z marką Bottomless Closet połączyli siły, by stworzyć pokaz “Prawdziwa moda. Prawdziwe kobiety". Zamiast modelek na wybiegu prezentowały się zwykłe kobiety, które prezentowały nie tylko różne rozmiary, ale i cały przekrój wiekowy. Sądząc po ich uśmiechach uznajemy, że był to udany Tydzień...


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tydzień Mody w Nowym Jorku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje