Reklama

Reklama

Znani faceci ratują dzieci

"Faceci ratują dzieci", czyli UNICEF i znani panowie zbierają na szczepionki dla dzieci z Sierra Leone.

Silni, szybcy, mądrzy, zawsze pierwsi, kiedy trzeba pomóc. Tacy są superbohaterowie z naszego dzieciństwa. Tacy właśnie mężczyźni: Przemysław Saleta, Łukasz Nowicki, Sebastian Karpiel Bułecka i inni, którzy wspierają UNICEF w kampanii "Faceci ratują dzieci". Dochód z akcji przeznaczony zostanie w całości na zakup szczepionek dla kobiet i dzieci w Sierra Leone.

Sierra Leone to jeden z najbiedniejszych krajów na świecie. Tutaj co piąte dziecko nie ma szansy dożyć piątych urodzin. Wystarczą podstawowe, dobrze nam znane z dzieciństwa szczepienia, by uchronić dzieci przed śmiertelnymi chorobami.

Reklama

Akcja prawdziwych mężczyzn

UNICEF zaprosił do udziału w akcji "Faceci ratują dzieci" znanych panów, którzy swoją postawą udowadniają, że prawdziwy mężczyzna potrafi zadbać o innych. Akcję UNICEF wspierają prawdziwi faceci, którzy nie wstydzą się pomagać.

- Chcemy nawiązać do tradycji silnych, dzielnych mężczyzn, którzy zawsze ratują słabszych z opresji i pomagają - mówi Marek Krupiński, dyrektor generalny UNICEF Polska. - Chcemy zerwać ze stereotypem, że pomaganie jest domeną kobiet. Uważamy, że każdy facet może i powinien pomagać, bo to właśnie leży w jego silnej naturze.

Celem akcji "Faceci ratują dzieci" jest zebranie funduszy na szczepionki przeciw polio, gruźlicy lub tężcowi dla 250 tys. dzieci i 800 tys. kobiet w ciąży w Sierra Leone. Wystarczy 74 zł, aby zapewnić 180 szczepionek przeciwko polio.

Wystąp w filmie z gwiazdą

Każdy, kto dołączy do akcji "Faceci ratują dzieci" może wystąpić w filmie z Łukaszem Nowickim i Sebastianem Karpiel Bułecką. Po dokonaniu wpłaty na rzecz kampanii UNICEF można umieścić nagrane przez siebie wideo w specjalnie przygotowanym filmie i pokazać znajomym.

Pokaż swoją siłę! Dołącz do akcji na www.faceciratujadzieci.pl lub zrób przelew na konto akcji:
41 1020 1013 0000 0702 0005 9055.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy