Reklama

Reklama

74-letnia Maye Musk pozuje w kostiumie kąpielowym. „Byłam sławna przed Elonem”

74-letnia Maye Musk zapozowała do okładkowej sesji zdjęciowej specjalnego wydania magazynu „Sports Illustrated Swimsuit Issue”. Matka Elona Muska w pomarańczowym, jednoczęściowym stroju kąpielowym prezentuje się doskonale. „Najwyższy czas!” – skomentowała Maye.

"Byłam sławna przed Elonem". Kim jest Maye Musk?

Dziś nazwisko Musk od razu wywołuje skojarzenie jednego z najbardziej znanych na świecie biznesmenów i bogaczy. Jednak zanim Elon Musk zdobył rozpoznawalności i miliony, świat zdobywała jego matka. Maye Musk także może pochwalić się wieloma osiągnięciami. "Byłam sławna przed Elonem" - żartuje 74-latka  w rozmowach z mediami.

Maye Musk to nie tylko matka najbogatszego obecnie człowieka na ziemi. To także modelka i dietetyczka. W przeszłości współpracowała ze znanymi projektantami. Znalazła się na okładkach najbardziej prestiżowych tytułów wydawniczych. Pozowała między innymi dla "Time", "New York Magzine", "Elle","Vogue". Zatańczyła także w teledysku Beyoncé.

Reklama

Ta okładka przejdzie do historii!

Wydanie "Sports Illustrated Swimsuit Issue" z Maye Musk na okładce jest w sprzedaży od 19 maja. Modelka tłumaczy, że propozycja zapozowania w tak odważnej stylizacji na  początku bardzo ją zdziwiła. "Moja pierwsza reakcja była taka, że nie mogłam sobie tego wyobrazić. Dlaczego ktoś chciałby mieć 74-latkę na okładce? Zwłaszcza w stroju kąpielowym?" - przyznała Maye Musk w rozmowie z magazynem "People".

Po krótkim namyśle 74-latka zdecydowała się przyjąć propozycję. "Myślę, że dzięki temu kobiety po siedemdziesiątce będą czuły się bardziej komfortowo podczas pływania. Podobnie jak kobiety po dwudziestce i trzydziestce" - zaznaczyła. Maye Musk jest bowiem także aktywistką, walczącą o prawa kobiet.

Zdaniem 74-latki kobiety są znacznie bardziej zakompleksione niż mężczyźni. "Myślę, że nie musimy przejmować się aż tak bardzo!" — tłumaczy. Zaznacza również, że dopiero po siedemdziesiątce zaczęła żyć pełnią życia i osiągnęła spokój. "Teraz mam 74 lata i nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak teraz" - zaznacza. "Niczym się nie przejmuje".

Fani Maye Musk zaznaczają, że radość bije także z historycznej okładki. Sesja zdjęciowa, na którą zdecydowała się mama milionera, jest godna podziwu. "Jesteś uosobieniem inspiracji" - przyznają internauci. 

***
Zobacz również: 

Eurowizja 2022. TVP nareszcie ujawniła pełen skład jury. Kto głosował na Ukrainę? 

Sylwia Bomba pozuje w skąpym bikini. Ten fason będzie hitem lata?

Katarzyna Cichopek zaskoczyła stylizacją. Nie wszystkim się spodobałoINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elon Musk | Maye Musk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy