Reklama

Reklama

Adrienne Koleszar. Od policjantki do gwiazdy Instagrama

Adrienne Koleszar jeszcze niedawno była po prostu atrakcyjną niemiecką policjantką. Dziś jest znana przede wszystkim jako gwiazda Instagrama, którą obserwuje prawie 600 tysięcy osób. Kobieta regularnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, a zachwyceni internauci nie szczędzą jej komplementów!

Kobiety, które pracują w policji, muszą być w świetnej formie. Doskonale wie o tym Adrienne Koleszar, która dziś jest przede wszystkim znaną influencerką, ale jej zdjęcia w mundurze, opublikowane na Instagramie, rozpalają zmysły. 

Jeszcze do niedawna pełniła służbę w niemieckiej policji, ale przełożony kobiety nie był zachwycony roznegliżowanymi zdjęciami, które publikowała w sieci. Kazał jej dokonać wyboru: praca albo media społecznościowe. Ponieważ fotografie atrakcyjnej blondynki nadal regularnie pojawiają się w Internecie, możemy się domyślić, co wybrała. 

Seksowna policjantka jest w świetnej formie. Jej idealna figura nie jest jednak zasługą samej natury, bo Adrienne Koleszar intensywnie ćwiczy, odkąd skończyła 17 lat. Stara się codziennie pracować nad swoim ciałem, a trenując, koncentruje się głównie na mięśniach. 

Reklama

Nie zapomina też o planowaniu posiłków. Codziennie wstaje wcześnie rano, aby ustalić, co będzie jeść.  

Ma wobec siebie spore wymagania, ale patrząc na to, jak wygląda, trzeba przyznać, że efekty są tego warte! 

Niemiecka policjantka, która teraz jest fit gwiazdą ma prawie 600 tysięcy obserwujących na Instagramie. Uwielbia biegać i dawać fanom wskazówki, jak poprawnie trenować. Podobno jej ulubione ćwiczenie to hiptrust.

Poza tym kocha też podróże, a jej zdjęcia z plaży w bikini rozpalają zmysły. Nic dziwnego, że pod jej fotografiami zawsze pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Seksowna blondynka wie, jak zrobić wrażenie w sieci! 

Atrakcyjna? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | piękne kobiety | influencer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy