Reklama

Agata Duda w świątecznym nastroju. Tak wspiera 22. akcję Choinki Jedynki 2023

3 grudnia 2023 roku już po raz 22. miała miejsce akcja wspierająca cały cykl działań dobroczynnych w ramach wydarzenia Choinki Jedynki 2023 r. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Agata Kornhauser-Duda, małżonka prezydenta RP.

Już po raz 22. Polskie Radio organizuje akcję charytatywną, wspierającą funkcjonowanie fundacji na rzecz osób niepełnosprawnych. Podobnie jak w zeszłych latach, "twarzą" i patronką całego wydarzenia oraz autorką jednej z licytowanych później prac jest Agata Kornhauser-Duda. 

Nie inaczej było i tym razem. Pierwsza dama wraz z organizatorami i innymi gwiazdami wspierającymi uświetniła całe zajście swoją obecnością. 

Licytacji nie podlegają wyłącznie prace stworzone przez znane osobistości, ale też dzieła dzieci wyłonione na drodze konkursu i wystawione "pod młotek" do 8 grudnia. Środki zebrane w ramach przeprowadzonej licytacji zasilą konta fundacji, które wspierają aktywizacje społeczną osób chorych i niepełnosprawnych. 

Reklama

Więcej w serwisie: Dla tego znaku zodiaku rok 2024 będzie wyjątkowy. Sprawdź!

Agata Duda wpiera akcję Choinki Jedynki 2023. Tak zaprezentowała się pierwsza dama

Choinki Jedynki to wydarzenie o bardzo długiej tradycji. W tym roku odbywa się już po raz 22. Cieszy się ponadto niemałą popularnością, a środki pozyskany ze sprzedaży prac są nieocenionym zasobem w funkcjonowaniu fundacji. Tylko w zeszłym roku organizatorom udało się zebrać ponad 120 tys. złotych z licytowanych prac. 

Sporą zasługę w tym ma również pierwsza dama - Agata Kornhauser-Duda, która rokrocznie zachęca do aktywnego udziału i licytowanych prac. W tym roku również nie mogło jej zabraknąć. Pierwsza dama podczas spotkania nie tylko przygotowała i pochwaliła się własną pracą, ale też przyciągnęła uwagę fotoreporterów nader skromną stylizacją. Co założyła Agata Duda? 

Więcej w serwisie: Idealne fryzury dla kobiet 40+. Mała zmiana czy totalna metamorfoza? 

Pierwsze dama postawiła na welur w świątecznym wydaniu

Pierwsza dama postawiła przede wszystkim na skromność i zachowawczość. Żona prezydenta zaprezentowała się w komplecie, składającym się z czarnych spodni z prostymi nogawkami. Do nich dobrała welurową, delikatnie taliowaną marynarkę na guzik. 

Warto podkreślić, że to kolejna znana osoba, która zdecydowała się na głęboki, połyskujący odcień rubinu. Taki kolor jednoznacznie kojarzy się ze świąteczną atmosferą i zdominował garderoby wielu znanych gwiazd i osobistości. 

Agata Duda całość podkreśliła dyskretną biżuterią, m.in. zegarkiem na czarnym pasku oraz wiszącymi kolczykami, w odcieniu zbliżonym do rubinowej marynarki. Całość prezentowała się elegancko, ale też odrobinę zachowawczo. Co myślicie o stylizacji pierwszej damy? 

***
Więcej w serwisie: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy