Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska ogłosiła radosną nowinę!

Agnieszka Kaczorowska w ostatnim dniu 2018 roku ogłosiła na swoim koncie instagramowym radosną nowinę.

Tancerka napisała: "Dziś świętujemy radosną nowinę. Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija. Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko ❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi❗️Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe...tego nam Kochani życzcie". (pisownia oryginalna)

Reklama

Pod wpisem posypały się słowa gratulacji od fanów i znajomych pary.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela 8 września powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para wzięła ślub cywilny w Toskanii.

Maciej Pela jest instruktorem tańca w szkole Kaczorowskiej. Mieliśmy okazję poznać go również w programie "You can dance". Maciej jest również mocno zaangażowany w działalność grupy MUSTASZE Dance Events, która zajmuje się organizacją tanecznych eventów. Tańca miał okazję uczyć się m.in. w USA, Japonii czy Francji. Para poznała się ponad rok temu, przy okazji realizowania musicalu o życiu Jana Pawła II. Od razu wpadli sobie w oko.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL