Reklama

Reklama

Agnieszka Kotońska kocha bikini! To hit tego lata!

Agnieszka Kotońska znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma na swoim koncie spektakularną metamorfozę. Gwiazda schudła i od tamtej pory z dumą chwali się swoją przemianą w mediach społecznościowych. Polubiła w sezonie letnim bikini i ma ich całkiem sporo w swojej szafie.

Agnieszka Kotońska - metamorfoza

 Agnieszka Kotońska zdobyła sympatię widzów swoim poczuciem humoru i dystansem do samej siebie. Pojawiając się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" nie udawała nikogo, kim nie jest i tym również urzekła fanów. 

Z biegiem czasu postanowiła jednak nieco się zmienić, ale tylko pod względem wyglądu. Przeszła na dietę i stała się częstą bywalczynią siłowni. 

Na oczach widzów traciła zbędne kilogramy, by w końcu pochwalić się piękną figurą. Agnieszka, która jest matką dorosłego już syna oraz babcią, wygląda teraz o wiele młodziej, niż kilka miesięcy temu. 

Nic więc dziwnego w tym, że chętnie teraz eksponuje swoje kształty! W jej szafie pojawiły się nowe ubrania, a latem na basenie czy na plaży zachwyca pięknymi strojami kąpielowymi. 

Ma ich w swojej kolekcji całkiem sporo - jedno i dwuczęściowe kostiumy podkreślają kształty Agnieszki Kotońskiej. Jest fanką jednokolorowych kostiumów, ale i kolorowych, w kwieciste wzory również nie brakuje. 

W swoich mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia, do których pozuje właśnie w letnim wydaniu. Zobaczcie sami! 

Reklama

***
Zobacz także: 

Agnieszka Kotońska chce być znowu mamą?

Agnieszka Kotońska prezentuje odchudzoną sylwetkę na wakacjach w Milenie

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotońska | Gogglebox przed Telewizorem

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje