Reklama

Reklama

Aleksandra Popławska robi się sentymentalna

Aktorka zaskoczyła fanów. W chustce na głowie i z wiaderkiem w dłoni pomaga w codziennych obowiązkach bliskiej osobie... Ta sesja fotograficzna ma dla niej szczególne znaczenie.

Aleksandra Popławska na srebrnym ekranie dała się poznać jako kobieta z charakterem. Tymczasem w życiu prywatnym emocjonalnie podchodzi nawet do prostych czynności. Z okazji Dnia Babci na Instagramie umieściła wyjątkową sesję z seniorką rodu. Zdjęcia opatrzyła sentymentalnym wpisem i prośbą, aby doceniać dziadków każdego dnia, jeżeli jest nam to dane.

"Pierwszy Dzień Babci, bez Babci... Tyle wspólnych wakacji na wsi, smak pomidorów i truskawek, nauka motykowania i dojenia krowy, najlepsze ogórki kiszone i powidła... wszystko zostanie w sercu i we wspomnieniach. Pamiętajcie, że dzisiaj Dzień Babci! Kto jeszcze ma babcie niech szybko składa życzenia. Wszystkim Babciom świata kłaniam się nisko i w ręce spracowane całuje..." - napisała Popławska na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Reklama

"Mogę Tobie podać rękę ... u mnie to samo. Pierwszy Dzień Babci, bez Mojej Babci" - napisała jedna z osób obserwujących konto Popławskiej na Instagramie.

"Ja już od lat nie mam dziadków. Najbardziej tęsknię za dziadkiem. Czasem tak mam, że popłakuję sobie z tęsknoty za nim. Był dla mnie ogromnym wsparciem i nauczycielem. Od czterech lat jestem babcią i to podwójną"- czytamy w komentarzach.

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje