Reklama

Reklama

Ania Starmach na zdjęciu z dziećmi

Anna Starmach kilka dni temu powitała na świecie swoje drugie dziecko, synka Gustawa. Dwa dni temu obchodziła 34. urodziny i z tej okazji wrzuciła zdjęcie ze swoimi pociechami.

Jedna z najbardziej popularnych osobistości kulinarnych w Polsce, Anna Starmach, kilka dni temu ogłosiła radosną nowinę. Na świat przyszedł jej synek, Gustaw, który jest drugim dzieckiem gwiazdy. Jurorka programu "Master Chef" nie zapomniała jednak o swoich fanach i regularnie wrzuca do sieci relacje i zdjęcia, dzięki którym fani gwiazdy mogą być na bieżąco. 

Świeżo upieczona mama 15 maja obchodziła swoje 34. urodziny. Z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze swoimi pociechami: Jagienką, która przyszła na świat w 2018 roku i nowonarodzonym Gustawem.

Reklama

"Kończąc 34 lata nie wiem o czym marzyć dmuchając świeczki na torcie. Czego mi trzeba do szczęścia? Chyba tylko tego, żeby to TRWAŁO" - napisała pod postem Ania Starmach. 

Gwiazda dzieliła się z fanami od kilku dni również innymi momentami z życia świeżo upieczonej mamy. Na swojej relacji pokazała brzuch po ciąży, dodając, że dziękuje za wszystkie miłe słowa dotyczące jej wyglądu, jednak nie to jest dla niej teraz najważniejsze. Wspomniała też, że teraz, przy dwójce dzieci ma ekstremalnie mało czasu na gotowanie.

Młodej mamie życzymy dużo zdrowia i jeszcze więcej radosnych chwil z pociechami!

***To może cię zainteresować***

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski nie wystąpi w Rotterdamie?! Koronawirus w polskim zespole!

Eurowizja. Pilne wiadomości z Rotterdamu - jeden z członków polskiej delegacji na Eurowizję 2021 otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy