Reklama

Reklama

Anna Dereszowska niczym Marilyn Monroe

Anna Dereszowska w niedziele wybrała się z córką do Paryża. Zdjęcia ze stolicy Francji zachwyciły jej fanów. Uwagę przykuło zwłaszcza jedno, na którym aktorka pozuje jak Marilyn Monroe.

Anna Dereszowska jest w ciąży

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Aktorka jest już mamą Leny oraz Maksymiliana. To właśnie córka towarzyszyła jej w podróży do Paryża. 

Anna Dereszowska z córką w Paryżu

Anna Dereszowska na Instagramie relacjonowała wycieczkę do Paryża. Jak sama przyznała dopisała im piękna pogoda. 

Aktorka z córką przed wylotem spędziły wspólnie sobotę, by odpowiednio przygotować się do wyjazdu. Na ten dzień zaplanowały zakupy i manicure.

Mimo że wyjazd do Paryża był krótki, to był bardzo aktywny. Aktorka z córką wstały o świcie, by już po 8 być w stolicy Francji. Mała ilość snu nie przeszkodziła im w zwiedzaniu miasta. Anna Dereszowska z córką od razu zrobiły długi spacer. 

Anna Dereszowska jak Marilyn Monroe

Reklama

Ostatnie chwile przed wylotem do Polski aktorka z córką poświęciły na długi spacer po Paryżu. To właśnie wtedy powstało zdjęcie, na którym Anna Dereszowska przypomina... Marilyn Monroe. 

Aktorka w ten dzień postanowiła włożyć białą sukienkę, sportowe, wygodne buty i słomiany kapelusz. Podczas pozowania wiatr tak podwiał sukienkę, że fani od razu dopatrzyli się podobieństwa do sceny, w której Marilyn stojąc na kratce wentylacyjnej, przytrzymuje białą sukienkę. 

Rzeczywiście zdjęcie Anny Dereszowskiej przypomina kultową scenę?

Czytaj więcej:

Natalia Siwiec kiedyś i dziś: Miss Euro 2012 przeszła metamorfozę!

Królowa Elżbieta II obiecała to księciu Filipowi przed śmiercią! Zawarli poruszający pakt

Justyna Żyła wyśmiewa Marcelinę Ziętek? Ale reakcja!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy