Reklama

Reklama

Anna i Grzegorz Bardowscy zachwycili fanów

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z ulubionych par telewidzów. Kiedy pojawili się w programie "Rolnik szuka żony", od razu między nimi zaiskrzyło. Filigranowa uczestniczka szybko podbiła serce przystojnego rolnika. Co u nich słychać?

Anna i Grzegorz Bardowscy udowodnili, że miłość można znaleźć wszędzie. Rolnik był samotny, więc zgłosił się do programu, aby znaleźć "tę jedyną". 

Wiele kandydatek walczyło o jego serce, ale to właśnie urocza Ania podbiła jego serce. Od początku programu widać było, że między nimi iskrzy, dlatego Grzegorz szybko podjął decyzję. 

Para związała się ze sobą, wzięła ślub i wkrótce potem na świat przyszło dwoje ich dzieci, Jaś i Liwia. Anna i Grzegorz Bardowscy są aktywni w mediach społecznościowych, gdzie często dzielą się ze swoimi obserwatorami nowymi zdjęciami. 

Reklama

Niedawno para opublikowała fotografię z wyjazdu na chrzciny. Ich stylizacje zachwyciły fanów! 

Anna Bardowska miała na sobie kwiecistą kreację, a jej mąż biało-czarny garnitur w kratkę. Oboje prezentowali się bardzo elegancko, pomimo tego, że na swoje stylizacje wcale nie wydali horrendalnych sum. 

Fanki żony rolnika szybko rozpoznały, z jakiego sklepu pochodzi jej sukienka. Okazało się, że wiele z nich ma podobną w swojej szafie. 

Jak widać, można wyglądać rewelacyjnie za niewielkie pieniądze! 

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy